Új hozzászólás Aktív témák

  • paxm

    aktív tag

    Sziasztok! Kb. 1 hete használom, és változatlanul nem bántam meg, sőt nagyon örülök hogy megvettem!
    SGS-ről váltottam, ami még meg van , lehet hogy meg is tartom, mert eléggé lent van az ár(pedig az egyik legjobb készülék most is!!).
    GPS-WiFi nagyon jó. Gyors a kis bestia a 2 mag ellenére, szabad ram is van bőven.
    Az aksiidő elképesztően jó, meg is lepett! 6-7 óra képernyőhasználat, sok WiFi, kb. 1 óra telefonálás, bügyürgészés stb. melett 3 nap.(csak 2G-n használom, nincs MobiNet-em)
    Az hogy JB.van rajta, és valószínüleg még egy két frissítésben lesz része, szerintem szintén nem elhanyagolható kérdés! Elég sok hasznos-érdekes app. van gyárilag, ami valakinek érdekes, de van akinek nem annyira fontos.
    Szerintem nem gorilla glass, de nem vagyok benne biztos.
    Jó képeket csinál, persze nem lehet tőle sokat várni, de korrekt! Személy szerint külső programot használok, cameraFX és JB+camera-t. Mindkettőben be lehet állítani hogy külső SD-re mentsen!!! A camera exponáló hangokat is némára lehet venni az utóbbiban!
    Drága? Mihez képest?? Nem 1 hónapra veszi az ember, és én már rájöttem régen hogy inkább kicsit többet(kb.20.000.-Ft amivel olcsóbban szeretnék látni sokan) kiadok érte, de szeressem minden pillanatban a kezembe venni!
    Szeretem............
    Merem ajánlani, cicóknak fehér, legényeknek kék színben jó választás!!
    üdv,

    Samsung Galaxy S24, Huawei P30

Új hozzászólás Aktív témák