Új hozzászólás Aktív témák

  • petesejt

    aktív tag

    válasz IamTheDog #500 üzenetére

    És ezt fel lehet tenni büntetlenül (azaz garancia és KNOX vesztés nélkül) egy Telekom készülékre is pölö? Engem is érdekel, hogy lehet-e Telekom készülékből Telekomtól teljesen független (azaz hamar frissülőt) csinálni. (Ne haragudj, de a #727-es hozzászólásod nekem kínai.) :)

    ***

    Személy szerint nagyon sajnálom, hogy nincs a Samunak egy ugyanilyen telefonja, csak mondjuk 6 collos kijelzővel és kb. 70mm-es szélességgel. Az lenne a tökéletes. Az S9 nekem kicsi (nem is látom valami jól még nagyobb betűkkel sem), a plus pedig egy picit túl nagy gépeléshez. Ha létezne a középső változat, egy vékony tokkal, imádnám.

    Tokok közül én ezt néztem, nagyon szimpatikus, szolid, mégis védi az előlapot is valamennyire. Merthogy rövidesen valószínű veszek egy S9+ készüléket. (Note 4-et cserélek, pici fenntartással -- remélem nem fogom megbánni.) :F

    Utolsó gondolat: azért Samuka elmehet a francba, azzal hogy 20%-kal vastagabbra csinálták az üvegeket, kvázi burkoltan bevallották, hogy tényleg nagyon könnyen tört az S8 széria -- erre rengeteg fórumon panaszkodtak, volt aki az éjszakai gyorstöltés után repedt üveggel szedte le a telefont a töltőről.... Nem véletlenül adnék én is szemrebbenés nélkül akár 400-at is egy hivatalos S9+ Active-ért. Az tuti elmegy 2-3 évet gond nélkül. Max. kőporos lesz a sarka. :))

    "Ne félj a haláltól! A stressz minden napodat elrontja, a halál csak egyet fog." - SH

Új hozzászólás Aktív témák