2019. augusztus 25., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2019-02-12 13:11:38

GAMEPOD.hu

Samsung Galaxy S9 és S9+
Kérlek olvasd át az összefoglalót, mielőtt a fórumban kérdeznél!

Összefoglaló kinyitása ▼

(#101) djkakukk válasza Győzi93 (#96) üzenetére

djkakukk
(senior tag)

Köszönjük, Emese, de ezért regelni? :C

OP6T voucher privátban! - I bless the rains down in Africa. - OnePlus 6 with 8GB Ram and 256GB Rom. - Nem mindegy, hogy Rama vagy Roma. - Jobbik+Mi magunk=Sinn Féin=IRA - Anyu! A Móricka sérteget! - Menj, sírj a modiknak!

(#102) #81733120 válasza wong kok wah (#99) üzenetére

(törölt tag)

Lehet, hogy akkor külföldről beszerzett modellt árusítanak, ha az itthoni hivatalos boltokban még nem előrendelhető. Szerintem még várj, később biztosan lesz a hiv. Samsung partnereknél.

(#103) noro79 válasza janeszgol (#81) üzenetére

noro79
(tag)

Köszönöm! De mi az a hater?

(#104) djkakukk válasza noro79 (#103) üzenetére

djkakukk
(senior tag)

Gyűlölő, utáló.

OP6T voucher privátban! - I bless the rains down in Africa. - OnePlus 6 with 8GB Ram and 256GB Rom. - Nem mindegy, hogy Rama vagy Roma. - Jobbik+Mi magunk=Sinn Féin=IRA - Anyu! A Móricka sérteget! - Menj, sírj a modiknak!

(#105) wong kok wah válasza #81733120 (#102) üzenetére

wong kok wah
(aktív tag)

Várnék, de már eladtam az S8+ -t. :))
A tartalék telóval nem tudom meddig bírom..(huawei P10) :)

[ Szerkesztve ]

(#106) DonaldJames válasza ollie (#56) üzenetére

DonaldJames
(tag)

Miért olyat írtam?Nem.Én a tesztre lennék kiváncsi.

▂▃▃▅▅▇▇Megbízhatóságom 551 pozitív és 0 negatív..... ▇▇▅▅▃▃▂

(#107) T_chris válasza wong kok wah (#105) üzenetére

T_chris
(addikt)

Azért nem mindegy, hogy 1/2-1év, vagy 1+1 a gari. Vagy 1 hónap a javítás ideje, mert kiutaztatják az anyaországba, (rosszabb esetben sufni gsm javítja, és kétes a további folyadékállóság) vagy egy telefonhívás után beballagsz időpontra a SES-be, és 2-3 óra alatt kezedben a javított telefon.

Aki érti a humort az mindent tud. Aki nem, az pedig mindenre képes. (LinuxOnDex alól nem fog menni minden ékezet. Bocs.)

(#108) djkakukk válasza T_chris (#107) üzenetére

djkakukk
(senior tag)

Mint a Mastercard. Az érzés és a kártya megfizethetetlen... :U
Priceless - éves díj 5.402.- HUF.
De az érzés... :(

(#109) wong kok wah válasza T_chris (#107) üzenetére

wong kok wah
(aktív tag)

Az alza.hu 24 hónap garit igér.... Mondjuk jobban örülnék egy samsung store-os megoldásnak én is.

(#110) djkakukk válasza wong kok wah (#109) üzenetére

djkakukk
(senior tag)

alza.hu: 'Ezen a héten 74 vásárló rendelte meg'

Ah, so...

(#111) BoneDragon válasza djkakukk (#110) üzenetére

BoneDragon
(addikt)

Hát persze... :D

(#112) noro79 válasza djkakukk (#104) üzenetére

noro79
(tag)

Köszönöm,bár nem igaz

(#113) LilProphet90

LilProphet90
(aktív tag)
LOGOUT blog

Tetszetősek lettek, ideje volt már egy nagyobb előrelépésnek egymagos teljesítményben, eléggé egy helyben toporogtak évek óta Droidos fronton (más kérdés, hogy ez mennyire kerül kihasználásra). Szerintem S7-ről sem feltétlen érdemes váltani, mert hardver terén az S8 nem volt akkora előrelépés, de ezt mindenki magának dönti el. :)

[ Szerkesztve ]

Zenei alapok, remixek: http://www.reverbnation.com/lilprophetmusic

(#114) #81733120 válasza wong kok wah (#105) üzenetére

(törölt tag)

Ja, hát akkor más a szituáció. :DDD

válasz a #109-es hozzászólásodra:
Mivel az alza cseh (jól tudom?) cég, ezért nem tudom, hogy milyen az a 2 év garancia. Majd még megpróbálok utánakeresni, hátha találok valamit a Samsung Store-os megjelenésével kapcsolatban. :K

(#115) OCTAMD válasza wong kok wah (#109) üzenetére

OCTAMD
(őstag)

Alza ETL kódos telókkal szokott nyomulni

Magyarban meg ugye csak a XEH kaphat 2 év gyári garit

De majd regisztrálásnál kiderül :)

Yukyung Viliv S5 3G 32SSD Win7 Home Premium 32bit ,Toshiba Libretto W100-106 62GB SSD Win7 Home Premium 32bit

(#116) djkakukk válasza OCTAMD (#115) üzenetére

djkakukk
(senior tag)

Ahogy nézegettem, ez inkább 'ők' 2 év gari.
Jó, ha egyáltalán garis. Meg nem is jó az a 340.390.- Ft, a 256GB-osra.

(#117) T_chris válasza LilProphet90 (#113) üzenetére

T_chris
(addikt)

Hehe... S7 van most, és pont nem tudom mit akarjak. Szerencsére még van kb 3 hónap a hűség alatti készülékvásárláshoz, addig meglátjuk hogyan alakulnak az árak, mi lesz elérhető a piacon, és mit ajánl a szolgáltató hűség végén...
Két telefont használok, eddig az volt a koncepció, hogy amikor újat veszek akkor a régi megy másodlagosnak. Viszont napi használatra az S7 annyira bevált, hogy lehet marad, és a másodtelefonom helyett (a fent említett S5 Mini) lesz az upgrade.

Aki érti a humort az mindent tud. Aki nem, az pedig mindenre képes. (LinuxOnDex alól nem fog menni minden ékezet. Bocs.)

(#118) djkakukk válasza T_chris (#117) üzenetére

djkakukk
(senior tag)

Addigra meg lesz a Note 9 speci, aztán vakargathatod tovább... :DDD

(#119) T_chris válasza djkakukk (#118) üzenetére

T_chris
(addikt)

Azzzz..... :)

(#120) Hallosz

Hallosz
(aktív tag)

Face lift, semmi több. :R

Van pénz lóvéra!

(#121) nordo

nordo
(tag)

Jó lett volna ha egyből össze lehetett volna hozni a tesztben a Snapdragon 845 Adreno 630 - al szerelt változatokat is. De sajnos az csak az Usa és Kina privilégiuma.

[ Szerkesztve ]

(#122) Danny365

Danny365
(őstag)

Vajon hány év kell még nekik, hogy alul a portok/mikorfon/hangszóró egy vonalban legyenek? Nem értem, ezt még miért nem orvosolták. Mármint nyilván jelenleg így férnek el a dolgok, de nem hiszem, hogy ne lehetett volna átvariálni kicsit.

(#123) batai15 válasza nordo (#121) üzenetére

batai15
(veterán)

Pont ezért nincs értelme szvsz. Engem mondjuk az érdeklene hogy mi az oka hogy van mindig qualcomm változat is.

"A tűzoltó nem azért rohan be az égő házba, mert rettenthetetlen, hanem mert az elhivatottsága erősebb a félelménél". John C. Maxwell*******

(#124) ollie válasza nordo (#121) üzenetére

ollie
(MODERÁTOR)

Sajnos? Szerencsénk van, hogy nálunk Exynosos verzió van (pontosabban az USA beliek a szerencsétlenek), ugyanis a Samsungos chippel szereltek általában kevesebbet fogyasztanak. Az USA-ban is csak azért Snapdragonost árulnak, mert egy régi Samsung-Qualcomm szerződés azt írja elő, hogy a Samsung az USA-ban csak Snapdragonos telefonokat forgalmazhat.

[ Szerkesztve ]

(#125) djkakukk válasza batai15 (#123) üzenetére

djkakukk
(senior tag)

Snapi: beépített back door.

(#126) emre33 válasza emre33 (#93) üzenetére

emre33
(addikt)

Nem hiszem el, hogy nem tudja senki.
Több helyen is kérdeztem már.

Ezer egy ember tesztelte, de alapvető infókat senki nem nézd meg. :(

4K30 FPS videófelvétel hossza mennyiben van maximálva?

S8 esetén 10 perc. S9 esetén?

Samsung S10+ 512GB ceramic black

(#127) djkakukk válasza emre33 (#126) üzenetére

djkakukk
(senior tag)

(#97) djkakukk

(#128) T_chris válasza ollie (#124) üzenetére

T_chris
(addikt)

Mondjuk arra kíváncsi lennék, hogy ez a kötelezettség meddig tart.
Amúgy volt valami vicces dolog is ebből. A pár éve átadott új európai helymeghatározó hálózat nem ment az európai S7-en, csak az amerikain. Vagy valami ilyesmi, a részletek már nincsenek meg.

(#129) SkyLine3000

SkyLine3000
(addikt)

Bennem semmit sem mozgatott meg egyik sem. A tesztet sem volt idegem végigolvasni, mert sok minden egyszerűen nem érdekelt. Ez az elnyúlt kijelző nekem nagyon nem jön be. Lassan az aljáról csak távcsővel lehet látni a tetejét, ráadásul (mivel ugye még mindig nem bírták megcsinálni, h mondjuk választható legyen az értesítési sáv helye) a hüvelykujjtól egyre messzebb kerül a kijlező teteje. Gyakorlatilag már lehetetlen ezeket a telókat egy kézzel használni, ami sokszor azért hátrány bír lenni. Számomra az egész külső sem jön át. Előlről annyira egyformák már a telók a kijelző mérete miatt, h szinte esély sincs egyedit csinálni. Lassan az összes ugyanúgy néz ki. Főleg, ha mindenki copy+paste párost használja...
Ez nem az én telóm. Főleg az ára miatt. A büdös életben nem adnék ki egy ilyen kütyüért ennyi pénzt. Még a harmadát sem. Semmilyen körülmények közt sem.
Akinek tetszik és van rá pénze, vegye meg és örüljön neki. :)

[ Szerkesztve ]

(#130) ollie válasza SkyLine3000 (#129) üzenetére

ollie
(MODERÁTOR)

Egyrészt a telefon magassága általában nem növekszik a kijelző magasságával, másrészt bárhonnan lehúzhatod az értesítési sávot, nem kell felülről húzni az ujjad (csak lefelé húzd).

(#131) SkyLine3000 válasza ollie (#130) üzenetére

SkyLine3000
(addikt)

Mint mondtam, nekem ez az elnyúlt forma, ami nem tetszik. Tök hülyén néz ki. Az értesítési sávot hál isten már a g3-nál jól megoldották anno, de mai napig nem értem, miért ne lehetne a helyét változtatni? Jobb-bal, alul-felül. Ahova akarom. Nehéz lenne megcsinálni??
Amit írtál, talán a Xiaominál volt olyan? 2Pro-m volt. Talán ott volt már így megoldva.
Végülis tök mindegy, mert a büdös életben nem veszek ilyen telefont.

[ Szerkesztve ]

(#132) dlaj válasza SkyLine3000 (#129) üzenetére

dlaj
(őstag)

+1

ollie, Egy 18:9-es képarányú 6"-os még mindig olyan széles, mint egy hagyományos 5,5"-os. Csak a kijelző felfelé megnyúlt, és ez sokaknak nem jön be. Azon felül semmi előnye sincs.

(#135) ollie válasza dlaj (#132) üzenetére

ollie
(MODERÁTOR)

Igen, de pont az az előnye, hogy így nagyobb a hasznos felület a telefonon. Mert a telefonok magassága optimális esetben nem nő a 18:9-es arányú kijelzővel, ami azt jelenti, hogy kisebbek lesznek a kávák alul és felül.

Egyébként egy érdekesség: az iPhone X kijelzője keskenyebb és magasabb, mint az S8/S9-cé (a kisebb modellekre értem), vagyis ott még elnyújtottabb.

[ Szerkesztve ]

(#136) EclipseGT válasza dlaj (#132) üzenetére

EclipseGT
(addikt)

Azt leszámítva, hogy sokkal nagyobb a hasznos felület...
A 6,2"-os S8+ alig nagyobb, mint az 5,5"-os S7 Edge. Számomra ez nagyon is előnyös :D
Mi más értelme kellene legyen?

[ Szerkesztve ]

"A gondolkodás nehéz dolog. Ezért csinálják olyan kevesen." -Albert Einstein

(#137) mSchumi87

mSchumi87
(aktív tag)

Ki fog valtani s8rol?

Samsung Galaxy S10+/ Samsung Galaxy Watch

(#138) Ti^Em

Ti^Em
(tag)

Többet vártam, marad a mate 10 pro

Pixel 2XL / S9+

(#141) ollie válasza mSchumi87 (#137) üzenetére

ollie
(MODERÁTOR)

Én.

(#139) Misikeee6: csak a főoldalon nem eltüntethető, de ott teljesen felesleges lenne eltüntetni

[ Szerkesztve ]

(#142) Gempas 70 válasza SkyLine3000 (#129) üzenetére

Gempas 70
(aktív tag)

Tévedésből rossz helyre kattintottál.. ne szívd mellre. :)

(#146) dlaj válasza ollie (#135) üzenetére

dlaj
(őstag)

+ EclipseGT

Ami számotokra hasznos felület, az számomra nem hasznos, mert nem érem el.

(#148) DonaldJames

DonaldJames
(tag)

Érdekes hogy a kisebbik még mindig csak 4GB memória van, mikor manapság már 150 ezer forinttal olcsóbb készülékekbe is bekerül a 6GB. Másik érdekesség miért csak a nagyobbik kap dupla hátlapi kamerát?Vicc ez a Samsung.

▂▃▃▅▅▇▇Megbízhatóságom 551 pozitív és 0 negatív..... ▇▇▅▅▃▃▂

(#149) Jack90

Jack90
(csendes tag)

Megjelent az új Galaxy S9. Az érzéseim egyetlen GIF-ben:

[link]

[ Szerkesztve ]

Macbook Air (2017) | Huawei Mate 20 Lite (Black)

(#150) Danny365 válasza DonaldJames (#148) üzenetére

Danny365
(őstag)

Szerintem egyszerűen fizikailag nem volt elég hely, hogy a kisebb modell is megkapja. No nem a +2gb RAM-ot, hanem a kamerát.

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.