2019. szeptember 18., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2019-02-12 13:11:38

GAMEPOD.hu

Samsung Galaxy S9 és S9+
Kérlek olvasd át az összefoglalót, mielőtt a fórumban kérdeznél!

Összefoglaló kinyitása ▼

(#151) DeatHLesS

DeatHLesS
(tag)

12 óra munka után meglehetősen élvezetes volt olvasni AliceWake írásait, no offense a többiek sem kutyák, de végre egy üdítő stílus. Korábban egy fitness kütyüvel kapcsolatos cikkét olvastam, az is hasonló jó minőség volt.
Köszönjük a Zinternet nevében...
Volt már samsung telefonom, nem is egy, de S6 edge+ óta megfogadtam soha többé samu, azóta a második OnePlus telefonom nyúzom és teljesen elégedett vagyok velük.
Igaz az S9+ -ban én most látok némi fantáziát, de az 5T-t lecserélni erre... kövezést követelne.

(#152) S e t h válasza mSchumi87 (#137) üzenetére

S e t h
(veterán)

Van egy listám.
De nem közölhetem a rajta szereplők adatait.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#154) judas13 válasza DeatHLesS (#151) üzenetére

judas13
(őstag)

Közös a cikk amúgy Bone-nal.
De jó lett tényleg.

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#155) hello28

hello28
(aktív tag)

Sziasztok
Legyen szó s8 s 9 plusz stb kijelző védelemre a biztosításon kívül megoldás mit javasoltok!?
Mert elég gyenge pontnak tűnik szinte 1 esés és annyi...sajnos!!

Amúgy én ios kedvelem használom de tetszetős ami hiányzott nekem s8 pont ahoz nyúltak amihez kellett szerintem..
És kiprobalom szerintem nem lesz gond vele remelem :)

(#156) T_chris válasza hello28 (#155) üzenetére

T_chris
(addikt)

S7 is full üveg, 20 hónap alatt kb 6-8 alkalommal pattant a betonon 30-120 cm magasságból.
Üvegfólia (mondjuk S7 esetén full lehetetlen dolog) és zárható tok. SES-ben voltam beégés miatt, mellettem a fickó mesélte, hogy valami izé5 Samsung leesett a gyári fliptokban, zárva, kijelzőre. Visszapattant, kinyílt a tok, akkor még látta, hogy semmi baja, és ekkor verte magát oda a telefon kijelzővel lefelé a járólapra. :( Be is tört.

Aki érti a humort az mindent tud. Aki nem, az pedig mindenre képes. (LinuxOnDex alól nem fog menni minden ékezet. Bocs.)

(#157) Ákkk

Ákkk
(addikt)

Ma volt alkalmam próbálgatni az s9+-t kicsit komolyabb téren de kicsit kevés ez tehát marad note8.... de szerintem még sima s8-at sem éri meg lecserélni...

[ Szerkesztve ]

A technika nem az agy helyettesítő terméke.

(#158) EclipseGT válasza dlaj (#146) üzenetére

EclipseGT
(addikt)

Vannak jóval kisebb 18:9-es telók is. Pl. Sony XZ2c. Az csak 5"-os. :)

"A gondolkodás nehéz dolog. Ezért csinálják olyan kevesen." -Albert Einstein

(#159) igori

igori
(tag)

Sztem paradigma...

(#160) csorbajeno válasza dilajoska1 (#12) üzenetére

csorbajeno
(őstag)

Én jelenleg az S6 tábort erősítem és ez a cikk csak a pontot tette az S9-em végére. A Telekomtól 2 évre 110.000-ért ideadják. Annyit nekem megér.

(#161) ollie válasza hello28 (#155) üzenetére

ollie
(MODERÁTOR)

[link]

Vagy van Samsung gyári is, ami jól véd, a Protective Standing Cover.

(#162) Sn00k

Sn00k
(veterán)

Jók lettek. Hozzták a kötelezőt. A képek rendben vannak. Külsőre tényleg nincs változás az elődhöz képest, es szerintem évekig nem is fognak ezen változtatni. De nem is kell. Mikortól lehet megvásárolni kis hazankban?

3njoy the Lif3

(#163) Quqesz

Quqesz
(veterán)

S8+ marad, nem éri meg cserélni.....

Szok kici occó.....többet veszel mégoccóbbb...helo koci

(#164) hello28 válasza ollie (#161) üzenetére

hello28
(aktív tag)

Köszönöm a segítséget megnézem !!
Amúgy látom írtak beégés nagyon soknál előfordul !?
Megelőzhető !??
Kell valamire figyelni s8 nagyon beégtek?

A másik írásban letesztelte egy elég jó nagyító alá vették a dolgokat és kihozták legjobb megjelenítő a kijelző nem értem nem ugyan az a kijelző s8??

Amúgy persze akinek jelenleg s8 plusz note 8 kevés fogja akinek más van annak megéri szerintem..
Mert azért jó lett ...

[ Szerkesztve ]

(#165) *Mukeey* válasza Quqesz (#163) üzenetére

*Mukeey*
(őstag)

Nálam is marad az S8.Majd következőnél cserélek.

OP6t 8/128

(#166) Ákkk válasza Sn00k (#162) üzenetére

Ákkk
(addikt)

1 hét és kapható de lehet előbb aki s8 duó s note8-ról vált és előrendelte lehet hamar eladja...😀

(#167) malibu

malibu
(tag)

Nekem is s7 edge van. Már 2 éves. Imádom! Ugyanolyan gyors mint új korában, de most még el tudom adni 1 év garival viszonylag jó áron. Elvileg holnap érkezik az s9+-om :) Olvastam, hogy törököknél valaki már megkapta és mivel előrendelt, kapott egy sport gear-t ajándékba díszdobozban. Ez vajon mindenhol így lehet? Hallottatok erről valamit?

Másik egy érdekes appos kérdés lenne, de nem tudom feltehetem-e itt. Nem konkrétan s9 téma.
Külön offban megírom, mert eléggé idegesít a dolog.

(#168) Ákkk válasza hello28 (#164) üzenetére

Ákkk
(addikt)

A beégés használat függő ha navinak veszed és max fényerőn használod hamar be fog következni.
Amúgy nem de 2 évig garancia is van rá ......

(#169) malibu

malibu
(tag)

Ma hallottam arról, hogy lehallgatnak mindent mikrofonon keresztül.
Gondoltam kipróbálom. Egy olyan autótípust mondtam el párszor a telefon pár méteres körzetében 1-2 órában, amire tuti, hogy soha sehol nem kerestem rá. Azóta pont ezzel a típussal bombáznak a reklámokban. Google, face, stb....Kicsit durva. Minden hallhat, láthat bárki ilyen alapon.

Nincs olyan app ami pontosan monitoroz minden hardver használatot?
mikrofon, kamera, hangszóró, stb...Hogy mikor milyen program használta.

(#170) moleculez válasza #67656192 (#50) üzenetére

moleculez
(addikt)

Ez biztos nekem?

"Nem vagyok pesszimista. Az nekem úgysem menne...@abusalempictures

(#171) WZP

WZP
(aktív tag)

Jól sejtem hogy a galileo műholdak vétele az SoC képesség, és az S7-el lemondhatok róla ?

Inter Arma Enim Silent Leges

(#172) EclipseGT válasza malibu (#167) üzenetére

EclipseGT
(addikt)

Hát ja. Az is patent kis teló. Épp most pörgettem át asszonyét, és szó szerint semmivel nem lassabb, mint az S8.
Meg akarom lepni egy S9+-szal, de ő is nagyon ragaszkodik a régihez.
Mutogattam neki, milyen jól néz ki a lila, mert kíváncsi voltam a reakcióra.

"Jól néz ki, de nekem tökéletes az S7 Edge..." :D

[ Szerkesztve ]

"A gondolkodás nehéz dolog. Ezért csinálják olyan kevesen." -Albert Einstein

(#173) Ákkk válasza WZP (#171) üzenetére

Ákkk
(addikt)

Igen arra az s7 nem lesz képes ha csak be nem szerelsz egy újabb gps-t.
S8 már tudja.

(#174) KengelRoland válasza malibu (#169) üzenetére

KengelRoland
(aktív tag)

Tiltsd le a mikrofonhasználatot.
Bár...Mondok más példát. Én szeretem gyáriban megvenni a filmeket is. És az összes ilyen multiáruházban kapható forgó állványos olcsó DVD-n reklámok vannak, mégpedig eltekerhetetlenül. Kérdeztem magamban, hogy ha kifizettem becsülettel a film árát, akkor milyen jogon bombáznak reklámmal? Mert a tévében az az indok a reklámokhoz, hogy ingyen nézel egy filmet, cserébe reklámot kapsz és így fizet a csatorna a filmiparnak.
Aztán mostanában mikor néztem a neten a dvd film árakat, akkor láttam, hogy olyan dvd amit én 990 vagy 1500 forintért megvettem 8 éve, azok ilyen 6-8 ezer forintba kerülnek eredetileg. Most vagy ilyen az infláció, vagy akciósan kaptam a filmet, cserébe reklámot kell nézni.
Nos azok a termékek, amiket használsz, Google, Viber, Facebook, valakinek a szellemi termékei vagyis megírták, kifejlesztették, felügyelik, karbantartják, tárhelyet tartanak fenn, fizetik ezekhez az embereket, stb. Te ingyen tudod használni, cserébe reklámot kapsz. Amúgy nem egy ember figyeli a beszéded, hanem egy szoftver. De valóban képes ember is lehallgatni. Viszont az utcán is hallják amit mondasz. Egyébként az okostévé, okos hűtő, okoskenyérpirító ezek mind lehallgatnak/lehallgathatnak. Egyetlen védekezési mód ellenük, hogy ha nem használod ezeket a termékeket.

Úristen! Kitiltattak az ájoesz fórumból. Most mi lesz? Egymás előtt villognak?

(#175) crane75 válasza KengelRoland (#174) üzenetére

crane75
(aktív tag)

Szia, hol lehet az ilyesmit ketiltani?

"Az ég nem a csillagoknál kezdődik, hanem a fűszálak hegyénél."

(#176) Gyula84 válasza Anulu79 (#13) üzenetére

Gyula84
(veterán)

én meg S6 edge-ről se sehova :DDD

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#177) vodrosjozsi válasza Quqesz (#163) üzenetére

vodrosjozsi
(senior tag)

Nem is akartad volna te ;]

Samsung Galaxy S9+/Samsung Gear S3/Samsung Galaxy S7

(#178) balazs1022

balazs1022
(őstag)

Most nem lettek raw kepek felrakva, pedig bone123 mindig szokott. :(
Tetszik ez az apertura ujitas, tobb haszna van mint a notch-nak.
Az amoledet meg elfelejthetnek vegre.

https://fototrend.hu/fotok/fotos/balazs1022/index.html

(#179) mg1992mg

mg1992mg
(senior tag)

Na, eljött a nagy nap, szerintetek mennyi esélye van, hogy ma átveheti az, aki előrendelte? (Telenor)

Samsung Galaxy S9+, Nintendo Switch

(#180) KengelRoland válasza crane75 (#175) üzenetére

KengelRoland
(aktív tag)

Látom, nem ismered a saját telefonodat 😊. Beállítások, alkalmazások. Minden alkalmazásnál külön meg lehet adni, hogy hogy milyen hardverhez adsz engedélyt. De feleslegesen agyalsz ezen. Gondolj bele. Ha megvonod a Vibertől a mikrofon használati jogát, akkor hogyan fogsz vele telefonálni...? Ha a Messengertől vonod meg, akkor hogyan válaszolsz ha valaki felhív téged? Ha a Googletól vonod meg, akkor hogyan használod a hangparancsot, szöveges diktálást? Törődj bele, hogy lehallgatnak. Ezen csak egy dolog segíthet, az íves javítás. Más nem. Szokj hozzá.

(#181) hroberto

hroberto
(addikt)

Meglepő, hogy nem emelkedett jelentősen a nyitóár az elődmodell nyitóárához képest.
Igaz nem túl nagy előrelépés az S8 után, de valószínűleg ez lesz a következő telefonom ha már beesik az ár számomra emészthető szintre.

Xiaomi Mi9, KTM 690 SM

(#182) moleculez

moleculez
(addikt)

MS Office appokkal lehet létrehozni is dokumentumot, vagy kell hozzá O365-t venni?

"Nem vagyok pesszimista. Az nekem úgysem menne...@abusalempictures

(#183) csorbajeno válasza moleculez (#182) üzenetére

csorbajeno
(őstag)

Lehet új dokumentumot létrehozni. Ugyanúgy működik, mint a Windows-os verziója.

(#184) koko52

koko52
(addikt)

Marad az S3 :K

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Ezért van a fórum, hogy más is lássa!

(#185) Saycz válasza koko52 (#184) üzenetére

Saycz
(senior tag)

Vodafone már átadta a futárszolgálatnak, úgyhogy elvileg Ma itt lesz.
S8+ról váltok S9+ra, az ok egyszerű, összetört az S8+, és most járt le a hűség a vodafonnál. Nagy csodákra én sem számítok.

15 éve a PH-n.

(#186) Grenczii

Grenczii
(tag)

Na érkezik az S9 :) 07:30-10:30 között ér ide a futár.
S8ról nem váltanék az tuti ,de S7ről már más a helyzet.

[ Szerkesztve ]

(#187) borsodika válasza Grenczii (#186) üzenetére

borsodika
(őstag)

Várjuk a beszámolót róla. :)

[ Szerkesztve ]

Kétféle vélemény van: az enyém és a helytelen.

(#188) kengyel válasza Saycz (#185) üzenetére

kengyel
(nagyúr)

Majd írj egy rövid beszámolót, milyen az elődhöz képest. A kamera érdekelne jobban, de majd lesznek fent képek.

kengyel

(#189) batai15 válasza koko52 (#184) üzenetére

batai15
(veterán)

Biztos nem érné meg neked a váltás ahogy nézem majd olyan 20 év múlva maximum..

"A tűzoltó nem azért rohan be az égő házba, mert rettenthetetlen, hanem mert az elhivatottsága erősebb a félelménél". John C. Maxwell*******

(#190) Bossyy

Bossyy
(tag)

Durva, hogy egy ilyen készülék áráért lehet venni használtan patika állapotú S8 at ÉS mondjuk mellé még egy Iphone 7 est. Mindkettőt garival, dobozában, tartozékokkal.
Egy év alatt 130-150 ezret fog veszíteni az értékéből, havonta több mint 10ezret! Na ettől prémium, nem a felhasznált anyagoktól :-)

(#191) S e t h

S e t h
(veterán)

Most ugyanaz az érzés fogott el, ami az iphoneknál szokott, amikor ugyanazt a telefont látom egymást követő években.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#192) batai15 válasza S e t h (#191) üzenetére

batai15
(veterán)

Ha azt nézed valamivel ki kell jönni ha meg akarja tartani az előkelő helyet, jövőre hátha nagyobb innováció lesz.

"A tűzoltó nem azért rohan be az égő házba, mert rettenthetetlen, hanem mert az elhivatottsága erősebb a félelménél". John C. Maxwell*******

(#193) KengelRoland válasza koko52 (#184) üzenetére

KengelRoland
(aktív tag)

Hát, ha nem villogni meg menőzni kell a telefon, akkor teljesen jó készülék az. Szerintem nem sok program van, ami nem megy rajta, maximum a játékok, de játszani játékkonzol vagy PC való. Ugye sokan presztízskérdést csinálnak abból, hogy mindig a legújabb telefon legyen náluk. Pár év és ezek az emberek felnőnek, rájönnek, hogy felesleges 2 havonta elbukni 40-50 ezret csak azért, hogy más lássa, hogy megint új tellánk van. Bőven elég cserélni, ha törik, vagy elveszik valahol.

(#194) koko52 válasza batai15 (#189) üzenetére

koko52
(addikt)

Nagyon jól látod, de lehet classic lesz a következő.

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Ezért van a fórum, hogy más is lássa!

(#195) kchris78 válasza ollie (#73) üzenetére

kchris78
(addikt)

na ez ket dolog miatt nem mindegy: kisebb aksi gyorsabban hasznalodik el gyorsabban gyulnek a ciklusok. masik: hosszabb nap (sieles tura barmi) jol jon minden plusz 100mAh! jobban birja a gpst a fotozast ugy hogy nem kell meg vacak kulso powerbankkal szenvedni...

(#196) atike válasza koko52 (#184) üzenetére

atike
(nagyúr)

:Y

Milyen rendszer fut most azon? Az akksi hogy bírja...?

(#197) cosworth válasza malibu (#169) üzenetére

cosworth
(csendes újonc)

Ha a telefon alvó állapotában elkezdek mellette a Toyotákról beszélni, akkor pl. a Gmailben toyotás hirdetések fognak megjelenni? :) Érdekesen hangzik, kipróbálom.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S7

(#198) ollie válasza malibu (#167) üzenetére

ollie
(MODERÁTOR)

Biztos nem kapsz Sport Gear-t. Nálunk az előrendelői akció az, hogy beszámíttathatsz régi mobilt az árba, és ekkor kapsz még egy 30 ezer Forintos kupont is.

(#169) malibu: biztos a gyíkemberek voltak. ;] Egyébként meg alapból a google app figyeli, hogy mit mondasz akkor is, ha stand by-ban van a teló (kikapcsolható), a google meg mivel mindig célzott reklámokkal dobál (ezt is ki lehet kapcsolni), ezért nincs semmi különleges abban, ami történt.

[ Szerkesztve ]

(#199) Dave1984 válasza Grenczii (#186) üzenetére

Dave1984
(őstag)

Én S7 ről sem érzek késztetést a váltáltasra. Talán ha 200 ezer alá beesik. Inkább az A8al szemezgetek. Azt hiszem engem az is kiszolgal. Hamarosan beesik 100ezerre valószínűleg az váltja az S7em.

Nekem a tudat nem ad szabad utat

(#200) kchris78 válasza KengelRoland (#193) üzenetére

kchris78
(addikt)

azert en megneznem hogy a program indulasok stb hogy alakulnak rajta... nezd meg az antutu pontjat a memoriajat, a hattertar sebesseget.. azert ezek kozott mar nagyon nagyon nagy sebesseg kulonbsegek vannak.. plusz 2012-13 utan a droid stabilitasa nagyot ugrott. 1GB RAM.. alap bongeszes felzabalja az osszeset. Telefonnak jo. okostelefonnak... partizezres aktualis telefon sokkal tobbet tud mindenben.

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.