Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • apaszka

    veterán

    válasz kali #19273 üzenetére

    Lehetséges. Viszont a 2 hűhónap garit is elvették ,amiből lehetett következtetni,hogy még lejjebb lesz véve a dolog.
    Nálam mikor kijött a srác,még annó meg is említettem neki,hogy micsoda vacak kesztyűben,és tálcán dolgozik? A kesztyű koszos volt,a tálca szakadt,és koszos.
    A nappalim ahhoz képest labor körülményeket biztosított,de a szerszámok nem voltak azok. Akartam adni neki egy új megfelelő antisztatikus kesztyűt ,de azt nem fogadta el,mondván jó az neki......

    Szóval van benne valami,hogy az nem volt az igazi javítási mód! Viszont örültem neki,mert itthon kicserélte az S3 kijelzőjét.
    A Note 3 nál dettó ilyen volt minden körülmény először. aztán hibás cuccot rakott bele. Azt másnap jeleztem de nem voltak hajlandóak a helyszínen javítani,mondván bevizsgálják ,elviszik ez miatt!
    Én nem engedtem,így lemondtam a javítást!
    Két nap múlva csengetett a posta futár,hogy viszi a note3 m.
    Természetesen nem adtam neki.
    Felhívtam a samut,és mondtam,hogy megmondtam nem adom a futárnak! Vagy itt javítják,és cserélik a vacak berakott cuccot,vagy fogyvédőkkel megyek nekik.
    Két nap,és megint jött a futár! Megint nem adtam oda!
    Aztán felvettem a kapcsolatot velük és megmondtam ,hogy elfogyott a türelmem.
    Felvettem a békéltető testülettel a kapcsolatot,de két nap,és egyből jöttek kicserélni a vacak alkatrészt!
    Na azóta 100%os ,és az asszony használja azóta is baj nélkül.

    Szóval jó,ha ott javítják ahol adott minden körülmény,és nem látja a kuncsaft,hogy miként lesz tuti jó a cucc!

    Vigyék csak el!

    https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

Új hozzászólás Aktív témák