Új hozzászólás Aktív témák

  • kali

    legenda

    válasz zack #18569 üzenetére

    semmi akadálya, hogy ignoráld a hozzászólásaimat.
    aki máshol is olvassa a hozzászólásaimat, amikor épp más gyártós készülékeim vannak - elég sűrűn előfordul ilyen, hiszen nem vagyok egyikhez sem elkötelezve -, az pontosan tudja, hogy miként állok a dolgokhoz, mindegyikkel kapcsolatban leírom a véleményemet, ami mellett ki is állok.
    a részint személyeskedő kérdéseidet arra sem méltatom, hogy válaszoljak azokra, aki kicsit is ismer, az tudja a választ, amellett aki normálisan kérdezte, annak válaszoltam már több témában is.
    viszont ha már itt tartunk, akkor aki követi a te fórumos pályafutásodat, az pontosan tudja, hogy milyen gyalázatos vége van néha annak, ha telefont cserélsz, biztos sokan emlékeznek még néhány korábbi ilyen esetre, de ha nem, akkor is kidobja a kereső a kapcsolódó hozzászólásaidat, lehúzásaidat, vitáidat - nagyon finoman fogalmaztam -, márpedig ilyen múlt fényében, nem feltétlenül érdemes támadnod...
    nekem jó így a note 4, frissítésestől és mindenestől, különben nem használnám 8 hónapja, de ha le is váltom a későbbiekben, utána nem keresek majd szélsőséges önigazolást a döntésemhez, mert nem a gyártó lehúzása...stb. által cserélek, hanem egyszerűen csak megunom a típust, bármennyire is vagyok vele elégedett, de így legalább nem kell ámokfutásba kezdenem a volt és a következő telefonjaim témáiban, veled ellentétben...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák