Új hozzászólás Aktív témák

  • kali

    legenda

    válasz DeathAdder #16823 üzenetére

    a szinkronizálás és a frissítések ellenőrzése elég sokat számít akkor is, ha tényleges nincs mit tennie minden alkalommal, hanem csak ellenőrizget és minden sokadik ellenőrzésre dob szinkronizálni vagy frissíteni valót.
    a helymeghatározás pláne mérvadó, ha van minek szólítgatni, mint időjárás...stb.
    amiket feltétlenül érdemes ellenőrizned;
    - az s voice ne figyelje állandóan a home gombot
    - az s pen esetén legyen kipipálva a tollészlelés letiltása, ne figyelje állandóan
    - az eszközadminisztrátoroknál pipa ki az s voice és az android eszközkezelőnél
    a google (play) szolgáltatások pörgetése sajnos elkerülhetetlen számomra is, mert azon keresztül megy a felhő - leginkább fényképeket és dokumentumokat szoktam feltolni -, a gmail...stb.
    azt megfigyeltem, hogy ha a telefont újraindítom és úgy töltöm fel, aztán nem kap wifi hálót, hanem csak mobilinternetes adatforgalom történik, akkor a google szolgáltatások nem, vagy alig dolgoznak - és ez google sajátosság, mert amikor eltérő gyártós z3...stb. volt nálam szoftverezésre, akkor azoknál is így volt -, azért írtam korábban, hogy wifi hálón készenlétben is jobban/többet pörög a rendszer.

Új hozzászólás Aktív témák