Új hozzászólás Aktív témák

  • B********

    aktív tag

    Üdv mindenkinek!

    Nemrég magamévá tettem (:p) egy Ace 3-ast. Eddig minden szép és jó, de azért van pár dolog: a wifi számomra furcsa...először munkahelyen próbáltam, és nagyon lassúnak tűnt, bár a jel is gyenge volt - nem foglalkoztam vele. Aztán havernál, nála szakított a wifi a saját telefonján, nálam ismét nagyon lassú, na, gondoltam ennek valami baja van wifi-ügyben. Aztán szüleimnél próbáltam, ők most újítottak wifi-s routert a nethez, ott viszont pokolian gyors volt a telefonom, pedig sávszélességben nincs különbség haverom és szüleim netje között. Meg gondolom a munkahelyi sem gagyi. Akkor most vajon a telefonom szarakodik, vagy valami beállítás-beli különbség van router és router között? Nyilvános wifit még nem volt alkalmam próbálni, de egyébként hamar talál hálózatot, gyorsan kapcsolódik, stabil a kapcsolat még alacsony jelerősségnél is. Valakinek hasonló tapasztalat?
    Más: üzemidő tapasztalok? Esetemben lefekvés előtt feltöltöm, este 10 körül veszem le töltőről, éjjel repülő mód, nappal full net elérés, szinkronizáció kikapcsolva, kb napi 1 óra zenehallgatás, kb. ugyanennyi aktív böngészés, kicsi nyomkodás, estére 50-60% körüli az akku-szint. Nektek hogy alakul?

Új hozzászólás Aktív témák