Új hozzászólás Aktív témák

  • n2066

    tag

    Egyetértek az előttem szólókkal. Megállt mobil téren a fejlődés, stagnálás van. Nem is baj, de legalább hasznos dolgokra költenék a fejlesztéseket (pl. orvosi műszerek, rákkutatás stb... ) Semmi innovatív nem történ kb 2-3 éve igazán a mobilos fronton... Eddig érdekelt a frissítés, security patch update stb.. de már ez is abszolút irreleváns, mivel minden frissítés szarabbá teszi a telefonokat, legalábbis az A70-t igen, tapasztalat szerint. Amivel kijön egy teló, az a jó, és legjobban optimalizált. Esetleg tényleg maximum a Google Pixel 4a-t érdemes megvizsgálni... vagy ha nem játszik az ember... leglábbis a telefonos játék barmoira messze áll tőlem, olcsóbb teló is megteszi, felső plafon max. 50 ezerért. Többet nem érdemes valójában áldozni egy direkt, nyilvánvaló tervezett elavulással készült termékre, mint a telefon. Pénzpazarlás igazából. Fiam kapott ingyér egy Galaxy S3-at rokontól, - hogy mégis legyen vmi, hogy a suliban elérhető legyen - ami annó 2012-ben volt csúcs, most is simán muzsikál, gyári akksival 2 napot bír.. akkor miről beszélünk... persze akkor még hajszállal "tartósabb" dolgokat gyártottak.
    Az 5G meg gyerekcipőben jár és jelenleg "luxus", 2-3 év minimum kell, hogy általános legyen. Én így gondolom, lehet másnak fontosabb a telefónia. Nekem mára teljesen irreleváns lett, valami legyen, hogy elérjenek, meg oszt-kész passz... Persze figyelem a technikai fejlődést-stagnálást, de már nem befolyásol és jól vagyok, köszi. Az A70-es is kb 4-5 évre terveznék legalább, ha nem lenne egyre szarabb...

    [ Szerkesztve ]

    Vigyázz, mit kívánsz, még valóra válik! Beware your wishes they might come true!

Új hozzászólás Aktív témák