Új hozzászólás Aktív témák

  • tomcat78

    őstag

    válasz lalakov #80 üzenetére

    Próbáltam is.... Nem akarod átélni :DDD Nem gondoltam, hogy a Springet valami alul tudja múlni..... De ennek az izének sikerült :DDD Ha a diesel nem mehet, megyek a benzinessel.... Igaz, hogy városban eszik vagy 13 litert, de kb semennyire nem érdekel. Vagy veszek egy kis benyást, vonóhoroggal. Eleve nem megyek be, ha nincs dolgom. Mármint munkám. A hosszú távokból pörög sok nálam. Megyek évi.... Sokat (60-70 e km). És arányaiban kb kétharmad részt autópálya. De lehet hogy inkább a háromnegyede. Ami kifejezetten pest, sztem max évi pár ezer km. Nem bent élek, hanem a csepelszigeten. A 0ás közel van, amit lehet arra oldok meg ( most a nullás sajátos "viselkedését" ne vegyük figyelembe :D ). Ennek fényében meg gyakorlatilag nem érné meg külön erre tartani egy elektromosat. Ok, tudom, csúnya dolog, mert a környezetvédelem. De évi nagyon max 4-5 ezer km-ért értelmetlen volna egy plusz autó, mikor kiváltani igazából egyiket sem tudja.
    Ez a fűtés dolog érdekes kérdés, fene sem tudja mi lesz. Nálunk eleve gáz sincs. Elhajtottam a gázműveket.... De ez egy hosszú sztori és nem is ide való. Vidéken meg azért a mai napig jóval nagyobb arányban használnak nem gázt fűteni. Még itt is, pedig Csepel nincs 10km. Az új részt leszámítva, azért sokaknál ott a fa az udvaron. Max temperálni használják a gázt. Meg fát- még- lehet kapni is. A palackozott gázt pl erre külön keresni kell, mert nem szállítanak.

    "Adjatok hatalmat, hogy elvehessem tőletek. Rakjátok a fegyvert a szátokba, aztán lőjetek!" Tkyd...

Új hozzászólás Aktív témák