Új hozzászólás Aktív témák

  • Zedco

    csendes tag

    válasz DigitXT #6847 üzenetére

    Köszönöm, ez (moderátorok kiléte és mibenléte) valóban új infó volt számomra és hasznos is!
    A "nem-egy-liga"-nál értettem, hogy mire gondol Pompi! De ez egyértelmű is volt, miután jeleztem, hogy én se LeMans-i, se Indy ovál Boss futamon nem jártam (hála Istennek!!!), tehát fix-en összevissza jönnek a futamok egy random-generátornak köszönhetően. Mindenkinek más-más sorrendben.
    Tippeket elsősorban két embernek adtam, akik leírták, hogy melyik pályán mivel szenvednek.
    A többieknek meg leírtam az én tapasztalataimat extra! De ez félreérthető volt, mert azt hiszem, hogy "válasz"-ként írtam Pompinak, aki azt hitte, neki okoskodok, pedig nem ez volt a szándék.
    Láttam már egy-két olyan új bejegyzést, ahol valaki arról ír, hogy most kezdte el a játékot, vagy legalábbis az elején jár. Nekik akár még hasznos is lehet egy-két ilyen bejegyzés! Nyilván nem azoknak szántam, akik évek óta tolják az RR3-at!
    Megjegyzem, én is sokat tanultam a fórumból, de hát nem mindenki olvassa vissza a legelejéig a bejegyzéseket (majd' hétezer darabnál talán ez érthető is). ;)

Új hozzászólás Aktív témák