Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SityiSXT

    őstag

    válasz Ghard #102 üzenetére

    Kíváncsi lennék, hogy te (azokkal egyetemben, akik veled fújnak egy követ) hogyan definiálnád a szimulátor fogalmát, és hogy szerinted a Project Cars miért nem az, míg ami szerinted odatartozik, az miért az.

    [ Szerkesztve ]

  • SityiSXT

    őstag

    válasz Ghard #109 üzenetére

    Nem válaszoltál a kérdésemre. :N Ja, és megvan mind az AC és a PC - látom/érzem, hogy különböznek, de a kérdés az volt, te meg tudod-e fogalmazni, miért szim akkor az AC, és miért nem az a PC. A jelek szerint nem. Erről akkor ennyit.

    [ Szerkesztve ]

  • ingyom007

    tag

    válasz Ghard #109 üzenetére

    Nem tudom mivel tolod de én egyszerre tolom a pCARS-t és AC-t is és rohadtul nem értem mi az isten baja van néhány embernek.
    A fizikában annyi különbséget veszek észre, hogy AC-ban felrakom az utcait és úgy driftelek a bömösökkel mintha én lennék Chris Harris vagy Jeremy Clarkson és éppen tolnám a videóbemutatót a kocsiról. A pCARS-ban meg rohadtul nem tudok driftelni szinte semmivel csak az R500al meg az sls-el de még mindig máknak tartom hogyha az sls-t össze is tudom szedni.
    Amúgy meg totálisan egy szint mind a két játék számomra.

  • SityiSXT

    őstag

    válasz Ghard #113 üzenetére

    Ez még mindig nem válasz. :N Nem nekem kell megfelelned, mert nem akarlak én sem rábeszélni, sem lebeszélni semmiről; engem az érdekel, hogy szerinted per definitionem mi az, hogy szimulátor. Eddig nem jutottál még el. Jogos, ha azt feltételezem, igazából te sem tudod, mi az, hogy szimulátor?
    (Az a következő kérdésem lenne, hogy a Cars szerinted miért nem szim, de hát ehhez az kéne, hogy az első kérdésre valami épkézláb válaszod érkezzen...)

    [ Szerkesztve ]

  • ingyom007

    tag

    válasz Ghard #113 üzenetére

    Egy amatőr tapasztalat nélküli ember vagyok mi a rákért lenne természetes az hogy meg tudok fogni egy több száz lóerős vasat? Szóval amiatt nem szimulátor mert nem tapad be mindenhol a kocsi ahol látszatra kellene? Ahol minden árkád betapadna? Amit segítségekkel kanyart lazán beveszel 120-al anélkül meg 100-al sem megy mert nem tapad be neked emiatt nem szimulátor? :DDDDDDDDD Kicsit megcsípem a füvet és már elszállok a fenébe. Megemelkedik egy bukkanón a kocsi elkaparnak a kerekek elszállok a fenébe. Ha féktávon nem gázfröccsölök visszaváltásoknál némelyik régebbi kocsi eldobja magát ahogy kell. Olyan dolog miatt árkádozod le ami miatt pont nem árkád :D
    "Olyan környezetet és fizikát szimulál, ami nem egyezik meg a Föld nevű bolygón tapasztalhatóval." Biztos vagyok benne, hogy nem vagy egy nagy versenyző csoda úgyhogy nem tudom mégis milyen alapra építetted fel ezt a véleményed. De ezzel olyan embert is meghazudtolsz aki egy fillért nem kapott azért, hogy azt mondja a játékra, hogy ez egy szimulátor. Te szimplán egy hater egy fórum troll vagy. :D

    EDIT:
    de ki a fenét érdekel a véleményed nem értem miért kezdtem bele az egészbe leírtam azt is, hogy nyilván nem tudod megfogalmazni rendesen azt, hogy ez miért nem szimulátor nekem sem tudtál értelmes választ írni és másnak sem és szerintem a következő pár óra meg pláne nem lesz elég arra hogy körbefond a véleményed nem fog semmi sem változni attól ha ebben a témában pár fórumtársammal próbálunk bárkibe is értelmet verni a szimulátorok lényegéről és mivoltáról nekem ennyi elég volt hiba volt írni egyáltalán

    [ Szerkesztve ]

  • SityiSXT

    őstag

    válasz Ghard #116 üzenetére

    Látom, még mindig nem érted. Nem azt kérdeztem, hogy mi a véleményed a játékról. Nem azt kérdeztem, hogy szerinted hogy viselkednek az autók. Te azt állítottad, hogy a Cars nem szim. Erre kérdeztem vissza, hogy miért nem. Ehhez az kell, hogy:
    - definiáld, hogy szerinted mit jelent az a gyűjtőfogalom, hogy szimulátor
    - ha ez megvan, akkor elmondd, hogy a Project Cars miért nem tartozik bele
    Két egyszerű kérdés. Semmi csavarás, semmi trükk, semmi győzködés. Csak kíváncsi vagyok, ennyi. De úgy tűnik, nem tudod mivel alátámasztani azon kijelentésed, hogy a Cars nem szim, mivel nincs egyértelmű fogalmad arról sem, egyáltalán mi a szimulátor fogalma.

    [ Szerkesztve ]

  • SityiSXT

    őstag

    válasz Ghard #119 üzenetére

    Akar a radai rosseb idegesíteni téged. A véleményed alátámasztására kérdeztem rá mindössze. Puszta kíváncsiságból érdeklődtem. De ha nem tudsz válaszolni, az is rendben van. Nem tudod, mi az, hogy szimulátor, de a Project Cars akkor sem az. Értem én... Akkor itt részemről lezártnak tekintem a beszélgetést.

  • ingyom007

    tag

    válasz Ghard #119 üzenetére

    "Akkor most az ac egy árkád cucc ugye?" Írtam hogy egy fasza kis szimulátor az AC most is azt tolom közben. Ezek szerint vagy a memóriád foghiányos vagy továbbra is leszarod, hogy mit írunk és el sem olvasod csak az a lényeg, hogy tovább trollkodhass. Fórumtársam nem ismerem de jól írta erre én is kiváncsi vagyok gondolom megengedi, hogy idézzem:
    "- definiáld, hogy szerinted mit jelent az a gyűjtőfogalom, hogy szimulátor
    - ha ez megvan, akkor elmondd, hogy a Project Cars miért nem tartozik bele
    Két egyszerű kérdés. Semmi csavarás, semmi trükk, semmi győzködés. Csak kíváncsi vagyok, ennyi. De úgy tűnik, nem tudod mivel alátámasztani azon kijelentésed, hogy a Cars nem szim, mivel nincs egyértelmű fogalmad arról sem, egyáltalán mi a szimulátor fogalma."
    Gondolom ő sem ilyen válaszokat vár, hogy: "nem reálisan viselkednek az autók"

    Ja és elnézést érte, hogy letrolloztalak nem szeretek személyeskedni de látom a profilodon, hogy nem ma kezdted és mégis képes vagy egy ilyet beírni: "De folytassátok csak, látom milyen jó a pc, hogy ahelyett itt szórakoztok." Meg képes vagy egy olyan témában olyan stílusban negatív véleményt formálni ahol tudnod kéne jól, hogy felháborodást fog kelteni az. Ehhez idézet: "Ez egy Shift 3, de talán még annak is kevés." egy ilyen lezárás egy negatív vélemény végére csak egy trolltól jöhet.

  • Csapoati

    nagyúr

    válasz Ghard #109 üzenetére

    Ha a Shiftekhez hasonlítod, az már önmagában gáz, mert köszönőviszonyban sincs a fizikájuk egymáshoz képest.
    Sajnos az a baj, hogy benyomtad ide a véleményed és utána nem vagy hajlandó értelmes eszmecserét folytatni róla, csak szajkózod, hogy mi vagyok a bólogató fanboyok. Ettől cseppet sem jobb az "I just leave it here" típusú fikázás. Senki nem állította, hogy ez a játék lesz a világ legtökéletesebb játéka. Messze nem az. De attól, hogy bizonyos dolgok hibásak/furák, még szimulátor marad, akárminek is hívod. Mert a fizikai számolások elég jók alatta, sok területen meghaladják az AC-ét is.
    Az a jó, hogy pont kiegészíti az AC-t, mert talán kissé elnagyoltabb bizonyos helyeken a fizikai szimuláció, viszont a grafika és a hangok is jobbak (utóbbin még lehet vitatkozni, de az előbbin elég röhej... ultrán kell nézni, de high-on is szebb mint az AC) és a karrier is kicsit színesebb. Bár lenne egy olyan játék, ami összesíti az AC és a PC előnyeit.

    [ Szerkesztve ]

    tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

Új hozzászólás Aktív témák