Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Csapoati

    nagyúr

    válasz SityiSXT #105 üzenetére

    Az szimulátor, amit ők annak mondanak. A fizikai számolások le vannak ejtve, ha valami nem úgy sodródik vagy kapar, ahogy ők azt valósnak gondolják (mert mondjuk Paganit meg McLarent nem hiszem, hogy akárki is vezetett volna közülük, Ben Collinsszal vagy René Rasttal ellentétben...), akkor az árkád fos, punktum. Nem ér meg egy vitát ez megint szerintem. :( Legyen mindenki boldog a véleményével. A félkész dologgal részben egyetértek.

    tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

  • Ghard

    őstag

    válasz SityiSXT #105 üzenetére

    Én nem fújok semmit, eljátszottam a shift és shift 2vel is pár napig. Azt is pontosan tudtam, hogy csodát nem fognak letenni az asztalra ezek a srácok, pont annyira lesz valós fizika itt mint a shiftekben.
    Csakhogy ez nem a shift nevet kapta és a marketing pont hogy azt sugallta, ez kemény valós szimulátor lesz. És nem ez lett, az átverés a nagyobb baj, nem az, hogy furán viselkednek az autók.
    Hogy definiálnám, hát ez jó kérdés, ha lenne mindenkinek egy versenygépe a garázsban és menne pályára vele akkor lehetne ezt kibeszélni. Enélkül inkább azt mondanám, hogy a GTR sorozat és az AC ami vehető szimulátornak (rfactor,iracing még, de ezekkel nem sokat játszottam). Az is jó kérdés lenne, hogy az árkád az miért árkád... Mert nem teljesen valós azért.
    De ha mész egy kört ACban és utána PCban érezni fogod a különbséget. Ha meg nem, akkor nincs miről beszélni.
    A füst effektet nézted mondjuk? Szikrák kiesett keréknél, leérő alváznál? Csak szerintem ultra gáz?
    Nem azt mondom, hogy ez a világ legrosszabb játéka, csupán nem az lett aminek az egész indult. Érezhetően sok dolog van, amit javítani kell (kellene), nem utolsó sorban van más autós játék pécére is, ami jobban megéri a pénzt.

    (#108) ingyom007
    Csak halkan mondom, hogy minden segítséget ki szoktam kapcsolni.
    Hogy lehetne levonni bármi következtetést rásegítésekkel?...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák