Új hozzászólás Aktív témák

  • ingyom007

    tag

    válasz Ghard #119 üzenetére

    "Akkor most az ac egy árkád cucc ugye?" Írtam hogy egy fasza kis szimulátor az AC most is azt tolom közben. Ezek szerint vagy a memóriád foghiányos vagy továbbra is leszarod, hogy mit írunk és el sem olvasod csak az a lényeg, hogy tovább trollkodhass. Fórumtársam nem ismerem de jól írta erre én is kiváncsi vagyok gondolom megengedi, hogy idézzem:
    "- definiáld, hogy szerinted mit jelent az a gyűjtőfogalom, hogy szimulátor
    - ha ez megvan, akkor elmondd, hogy a Project Cars miért nem tartozik bele
    Két egyszerű kérdés. Semmi csavarás, semmi trükk, semmi győzködés. Csak kíváncsi vagyok, ennyi. De úgy tűnik, nem tudod mivel alátámasztani azon kijelentésed, hogy a Cars nem szim, mivel nincs egyértelmű fogalmad arról sem, egyáltalán mi a szimulátor fogalma."
    Gondolom ő sem ilyen válaszokat vár, hogy: "nem reálisan viselkednek az autók"

    Ja és elnézést érte, hogy letrolloztalak nem szeretek személyeskedni de látom a profilodon, hogy nem ma kezdted és mégis képes vagy egy ilyet beírni: "De folytassátok csak, látom milyen jó a pc, hogy ahelyett itt szórakoztok." Meg képes vagy egy olyan témában olyan stílusban negatív véleményt formálni ahol tudnod kéne jól, hogy felháborodást fog kelteni az. Ehhez idézet: "Ez egy Shift 3, de talán még annak is kevés." egy ilyen lezárás egy negatív vélemény végére csak egy trolltól jöhet.

Új hozzászólás Aktív témák