Új hozzászólás Aktív témák

  • ingyom007

    tag

    válasz Ghard #113 üzenetére

    Egy amatőr tapasztalat nélküli ember vagyok mi a rákért lenne természetes az hogy meg tudok fogni egy több száz lóerős vasat? Szóval amiatt nem szimulátor mert nem tapad be mindenhol a kocsi ahol látszatra kellene? Ahol minden árkád betapadna? Amit segítségekkel kanyart lazán beveszel 120-al anélkül meg 100-al sem megy mert nem tapad be neked emiatt nem szimulátor? :DDDDDDDDD Kicsit megcsípem a füvet és már elszállok a fenébe. Megemelkedik egy bukkanón a kocsi elkaparnak a kerekek elszállok a fenébe. Ha féktávon nem gázfröccsölök visszaváltásoknál némelyik régebbi kocsi eldobja magát ahogy kell. Olyan dolog miatt árkádozod le ami miatt pont nem árkád :D
    "Olyan környezetet és fizikát szimulál, ami nem egyezik meg a Föld nevű bolygón tapasztalhatóval." Biztos vagyok benne, hogy nem vagy egy nagy versenyző csoda úgyhogy nem tudom mégis milyen alapra építetted fel ezt a véleményed. De ezzel olyan embert is meghazudtolsz aki egy fillért nem kapott azért, hogy azt mondja a játékra, hogy ez egy szimulátor. Te szimplán egy hater egy fórum troll vagy. :D

    EDIT:
    de ki a fenét érdekel a véleményed nem értem miért kezdtem bele az egészbe leírtam azt is, hogy nyilván nem tudod megfogalmazni rendesen azt, hogy ez miért nem szimulátor nekem sem tudtál értelmes választ írni és másnak sem és szerintem a következő pár óra meg pláne nem lesz elég arra hogy körbefond a véleményed nem fog semmi sem változni attól ha ebben a témában pár fórumtársammal próbálunk bárkibe is értelmet verni a szimulátorok lényegéről és mivoltáról nekem ennyi elég volt hiba volt írni egyáltalán

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák