Új hozzászólás Aktív témák

  • captainnemo

    aktív tag

    válasz btudos #8205 üzenetére

    Hát én magam két okból döntöttem ezen készülék mellett. Az egyik a kamera, ez volt a fő indok. Nagyon sok tesztet végigolvastam és gyakorlatilag nem nagyon van jobb kamerás mobil nála, legfeljebb az iphone 5 az ami versenyben van és a saját családjából a 1020-as. Eleinte 1020-ast akartam, de sok tesztet olvasva úgy gondoltam abban túl elavult a hardware, és inkább emellett döntöttem. Az iphone volt nálam most cserekészüléknek és ha a wp számomra nehézkes, az meg végképp az. A másik ok a stabilitás. Volt sok androidos készülékem, és általában a felső kategóriából, de mindnél voltak fura lassulások, működésbeli zavarok, hogy nem lehet hívást kezdeményezni stb. Itt ilyen nincs. Nagyon közel van ahhoz, hogy semmi sem hiányozzék, azért is bosszant az a pár dolog amit úgy érzek nagyon minimális munka lenne megoldani vagy egy kicsit "lazább" hozzáállást tanúsítani. Viszont ha lenne ilyen kamarával rendelkező androidos gép, lehet inkább azt választanám, bár a sikere ellenére szerintem nagyon rossz koncepció. Gondolok itt arra, hogy egy speciális java virtuális motor futtatja az alkalmazások jelentős részét, míg egy mobilnál, ahol a fogyasztás és a működési optimalizáció elsődleges lenne, ott a natív megoldások lennének a kívánatosak.

Új hozzászólás Aktív témák