Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Downsampling

    senior tag

    válasz whirus #20666 üzenetére

    Ezzel tisztában vagyok! Kezdetben én is több ilyen appot használtam, aztán maradt a Runtastic, mert nagyon jó lett pár év alatt. Meg maradt a Nike+, mert ezt használja jó pár barátom világszerte, s így bár nem ugyanakkor s ugyanott futunk, de azért kicsit olyan, mintha egymással is versengenénk. Persze más appokat is kipróbáltam, s igen, volt köztük jó, megbízható, csak azokat nem használták a barátok...

    Igen, ezt a döntést meg fogom hozni én is. Nem tudom, mikor. Majd akkor, ha végleg eldurran az agyam, s ugrálva őrjöngök a WP10 és a Lumia 930-on. Vagy megvárom, amíg megint össze nem törik véletlenül (ahogy szegény 920, amit azóta is nagyon sajnálok, iszonyatosan jó telefon volt), vagy el nem romlik. Eszem ágában sem lesz megjavíttatni... Most vettem egy csomó mindent, kicsit kiürült a kassza, de jövőre lehet, hogy váltás lesz, s nem Windowsra (ha minden ilyen marad). Akkor még a Run+-t nem kell lecserélnem. Mert nem is a sok kilométer, meg pontszám fájna, hanem a barátok hiánya...

    És akkor még nem is szóltam arról, amit ezek szerint más nem tapasztalt, vagy nem tűnt fel: ez is azóta van, hogy WP10-re frissített a telefonom. Sokkal halkabb! Az előbb hívott édesanyám, s nem hallott engem, de én sem őt. És ezt játszuk kb. egy hónapja... Meg másokkal is... A csengő hangját is alig hallom. A fejem mellett van a töltőjében, az ágyról is könnyen elérem. Korábban akkor is meghallottam, ha 1-re volt állítva a csengő hangereje, meg az értesítéseké. Most már 3-4 -re van tolva... De az emaileket így sem jelzi... A Vibert be sem tudom állítani, hogy értesítést kapjak. Ezen kívűl az alkalmazások is szépen lehalkultak. Az említett Run+ vagy Runtastic régebben 25-28-ra volt állítva, és sokszor úgy is túl hangosnak tűnt, pedig amikor az ember fut, egy idő után liheg, fúj a szél, stb. Most 30-on (maximumon van) és semmit nem hallok belőle...

Új hozzászólás Aktív témák