Új hozzászólás Aktív témák

  • CactuS

    Arcképgyáros

    válasz BoB #198 üzenetére

    És nem is szapultam a játékot említett hozzászólásomban. Csak már ezt is odaszuggesztáljátok mert veszélyben érzitek kis kedvencetek hírnevét.

    Újabb mondat, amivel bizonyítod, hogy nem olvasol, csak írsz, ráadásul a saját írásodat sem érted.

    "Nincs content" "Minden bolygón ugyanaz van..." 2 részlet a hozzászólásból, ami szerintem nem dicséret akart lenni. Mondjuk nem is állja meg a helyét, de az már részletkérdés. Ha ez nem elég, akkor keresd ki azt a részt is, amikor azt fejtegeted, hogy milyen unalmas a gyűjtögetés/grindolás egy olyan játékban aminek ez eleve a szerves része. De ez is gondolom Sean Murray hibája.

    Elég volt egyszer elolvasni hogy egyetlen negatív vélemény sem ér semmit és bla-bla.

    Próbálok normálisan és egyszerűen fogalmazni, de úgy látom még mindig nem érted, hogy mi a baj az olyan negatív véleményekkel, mint a tied. Kezdem azt hinni, hogy igazából csak így próbálsz trollkodni. De az is lehet, hogy tényleg mindenki h*lye és csak te vagy helikopter. :F

    Cathfaern: Később bele is írták az adott reddit postba, hogy sikerült egymást megtalálniuk, ugyanakkor az már senkit nem érdekelt. Csak mindenki hőbörgött az eredeti posztra hivatkozva, anélkül, hogy ránéztek volna a frissítésre.

    gyimger: itt sem bírták elengedni a multiplayer dolgot. A bejátszott kérdésre pedig igazat válaszolt, más kérdés, hogy a tömeg egyből coop-multinak gondolta és a Hello Games meg hagyta őket elmenni az erdőbe.

    SylverR: Nem idegbeteg, csak mindenkinek kell valami, amivel eladja a show-t, neki ez jött be.

    BoneDragon: AJ-t néztem, vannak dolgok, amikkel egyetértek és van, amit szerintem túlreagált. Pl: a multiplayer: ugyanis csak az elején nem látták a játékosok egymást, amikor a szerver döglődött és átváltott offline módba (de ezt nem tudta az a két játékos). Murray elmondta, hogy nem lehet majd különbséget tenni az NPC és a játékosok között, egyszer nem mondta ki, hogy coop multi lenne. Az UI-val egyet tudok érteni, bár nekem a Divison is nagyon rossznak tűnt, mégis nagyon kevés embernek volt vele baja. Már azt hittem, hogy megint én nem vagyok kompatibilis. Azt is megértem, hogyha valakinél crashel a játék az nagyon frusztráló tud lenni, én is átéltem ezt GTA: O alatt. Az ár megint olyan dolog, hogy igen, indie játékként nem gyakori a 60 eurós árcédula, de ennyiért tették ki a polcra. Ha az embernek nem ér annyit, akkor később veszi meg leárazva.

    A végső konklúziójával annyiban értek egyet, hogy remélem, hogy a végül kimaradt részeket beleteszik (főleg a mélyebb frakciós, nagy űrcsatákat), free DLCként és nem csinálnak segget a szájukból a Sony nyomására, hogy csak fizetős kiegek jönnek. Egyébként a legnagyobb csalódást címet szerintem AJ-nál a Star Citizen fogja átvenni (már ha még nyuggerként streamel majd, amikor megjelenik. ;])

    (#209) bob.zxr: 1 hozzászólást linkeltem be tőled, amire válaszoltál. Senki nem gondolatolvasó, hogy te mire gondolsz. Fogalmazz egyértelműen. Egyébként meg lehetne fordítani a dolgot. Akinek tetszik az biztos vak, szemellenzős és fals érvelése van. Persze az nem zavar, hogy az említett autós játéknál te azt sérelmezted, hogy vezetni kell benne, nem azt, hogy rossz a fizikája....

    [ Szerkesztve ]

    Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

Új hozzászólás Aktív témák