Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • olbaidhun

    őstag

    válasz BiP #23 üzenetére

    Nézd itt a "végletekig", sőt egyáltalán bármilyen mennyiségi jelző nem reális a ph! fórumozóitól, hiszen nagyon kevés lehet az felhasználó ebben a lapcsaládban, aki valóban képben van a multi platformos grafikus programozás mikéntjeiben.

    Szerintem.

    Senki ne vegye magára, de specializált eszközökről beszélünk, melyek nem a szokásos microsoft api-val dolgoztak [ legalábbis eddig ]. Így teljesen más megközelítésből kellett hozzá fogni a fejlesztéshez.

    Elmondhatjuk természetesen, hogy a ps3-ban gyenge hardver van, de annak fejlesztői nem a vga-ra tették a hangsúlyt, mint az napjainkban elengedhetetlen. Mégis van rá példa, hogy elképesztő eredményeket tud letenni az asztalra.

    Igen, ez sajnos csak ritkább esetben van. De tény, hogy a tartalék, a kraft ott van benne. Az, hogy anyagilag nem éri meg egyes fejlesztőknek minden platformra odafigyelni és kiadnak egy félkész bughalmazt [ nagyon hosszú lenne a lista, ha elkezdenénk az utóbbi éveket elemezni ] már nem az ő bajuk.

    Hiszen a tömeg megzabálja és fogy a termék. Ennyi lett az nfs-ből is. Pedig egykor rajongtam érte. :(((

    (#23) BiP
    "nem emlékszme hogy a TDU-nál lett volna bármi ilyen" Én sem, de nagyon bevált és fantasztikus program.

    (#24) TOM-202
    Bőven elég a stabil 40-50fps de munkában érdemes 120%-ot letenni, hogy kicsit kilógjunk a sorból.
    "hw véges erőforrásai miatt és többet kell optimalizálni" ez egy természetes velejárója a dolognak minden hardveren...nem?! Pocsékolni bárki tud!

    Van mit a tejbe aprítani, nem értem miért olyan nagy szám a korrekt natív HD (neadj' full HD) és a ~ 50/60 fps? Nem lehetséges, hogy az időt a kiadók szűkítik le végletesen, ami már önmagában is egy bélyeg az alkalmazásra?

    Vistaboy! ez is nagyon szuper, köszönet érte! [link]

    [ Szerkesztve ]

    7o/638-9O93 ► Telón érsz el leghamarabb \_(ツ)_/

  • .LnB

    titán

    LOGOUT blog

    válasz BiP #23 üzenetére

    De logikusan belegondolva, ennek az AllDrive-nak egy központi online rendszernek kéne lennie, amit a mi gépünknek nem kéne számolnia, csak a megjelenítésért felelne a kliens oldal. Vagy hülyeséget mondok

    „A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Új hozzászólás Aktív témák