Új hozzászólás Aktív témák

  • lugosi

    MODERÁTOR

    válasz Crafter32 #14662 üzenetére

    Nem akarok flémet, de a saját tapasztalataimat leírom. Az android szerintem nagyon jó. Ha el tud az ember fogadni bizonyos kompromisszumokat. Ilyeneket minden rendszernél el kell fogadni szerintem.
    Van androidos telefonom, igaz ma már nem csúcs, de nem is a legalja (Note 2). Teljesen rendben van, de vannak "dolgai". Ha már BB topik és BB-kkel hasonlítjuk össze, akkor ami mindig feltűnik, mikor a Z10 volt a kezemben és a Note-ot használom, hogy sehol nincs a note/android reszponzivitásban a Z10/OS10-hez képest. Van, hogy Z10 használata után megnyomom a gombot a Note-on, hogy bekapcsoljon a képernyő, majd le is kapcsolom, mert megnyomom még egyszer, mert eltelt az az idő, ami alatt vártam hogy reagáljon, sajnos ekkora lag van benne pl ilyen téren. Szóval vannak jó és rossz tulajdonságai is. Pl ez engem is igenis tud idegesíteni az androidban. Mielőtt bárki is azt mondaná, hogy eggyel előbbi modell a Note 2 és már nem az aktuális csúcs, akkor arra azt mondom, hogy a Z10 is ugyanez, és nehogy már 4 mag ne legyen elég ilyen jellegű minimális dolgokhoz, hogy relatíve azonnal történjenek a dolgok. Szóval az android jó és kiszolgál mindaddig, amíg nem próbál az ember jobbat.

Új hozzászólás Aktív témák