Hirdetés

2019. augusztus 18., vasárnap

Gyorskeresés

(#1) exec79

exec79
(tag)

nesze semmi fogd meg jol

(#2) Sub-ZeRo válasza exec79 (#1) üzenetére

Mint eddig minden első trailer...

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."| Track IR 5.| Honor 8

(#3) Jhonny06

Jhonny06
(addikt)

Nem túl meggyőző. Az előző rész is ott bukott meg, hogy túl sok mindent akartak belepakolni 1 játékba. Szerintem itt ugyanez lesz egy kicsit jobb grafikával.

Niche parfümök szórófejes üvegben, különbözo kiszerelésekben! Tom Ford, Creed, stb. https://bit.ly/2Tz8UbE

(#4) Sub-ZeRo válasza Jhonny06 (#3) üzenetére

DLC gyanús?! :DDD

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."| Track IR 5.| Honor 8

(#5) oriic válasza Sub-ZeRo (#4) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog

Annál azért remélhetőleg több lesz. :D

Live-Die-Respawn

(#6) Glenda válasza Jhonny06 (#3) üzenetére

Glenda
(addikt)

Ha olyan hangulata lesz, minta másodiknak, akkor egy vevőjük már van a preorder ultimate collectors editionre.

from r in rings where r.Owner == "Sauron" select r

(#7) FPSTunker válasza Glenda (#6) üzenetére

FPSTunker
(senior tag)

+1 ! :K

(#8) DR|FTK|NG válasza Glenda (#6) üzenetére

DR|FTK|NG
(addikt)

+1

Csak ne unalmasodjon el a történet. :K

(#9) Glenda válasza DR|FTK|NG (#8) üzenetére

Glenda
(addikt)

Nem tudom, a történet nekem másodlagos volt. Ejtőernyőzni a dzsungel felett, végighajózni a nagy folyókon, a sivatagban motorozni, nekem ezek voltak a legjobb dolgok a játékban. Igazából pont akkor kezdtem élvezni, amikor minden küldetést megcsináltam és jöttek a falutakarítások.

from r in rings where r.Owner == "Sauron" select r

(#10) dhstyle

dhstyle
(tag)

én nagyon imádtam.. iszonyatosan hangulatos szerintem rettentő szép és kis kreativitással hihetetlenül viccesé lehet tenni a játékot :D órákat eltudtam baromkodni 1-1 grappling hookos ökörséggel amit kitaláltam.. remélem hasonlóan lessz optimalizálva mint a kettő és akkor 1 szavam sem lehet :U

Seat Leon 1.8 20V Turbo :)

(#11) kengyel

kengyel
(nagyúr)

Ez a videó igaz semmitmondó, de az elődök jók voltak. Várjuk ezt a részt is :)

kengyel

(#12) Ren Hoek válasza kengyel (#11) üzenetére

Ren Hoek
(veterán)

A trailer szokásos semmitmondó bullshit... de a zene az nagyon állat alatta :D

[link]

Jobb mint az eredeti Prodigy, pedig azt is imádtam még áltsulis koromban :D

(#13) DiamondBack

DiamondBack
(senior tag)

Jó lesz ez, olyan mint az eddigiek. El lehet vele ökörködni, de nagy tartalmat nem várok tőle.

steam: 𝕯𝖎a𝖒o𝖓𝖉𝕭a𝖈k Uplay: DiamondBackHUNz, Diam0ndBackHUNz

(#14) hszilard666

hszilard666
(addikt)

Sikítva várom ezt a cuccot, ha kint lesz engem nem fognak látni utcán napokig! :C

FULL CTO 2017 MACBOOK PRO 15" 1TB SSD SPACE GREY MAGYAR apróért! tinyurl.com/y4al5o9g

(#15) Chapel

Chapel
(addikt)

Az első két részt -hiába a sok tér - megölte számomra 30 perc után az ai botrányos minősége, amolyan City Interactive-os érzete volt. A polcon porosodik mindkettő, ezek után győzzenek meg fizikával és rendes ai-val és vevő vagyok.

...illetve kit ámítok, semminek se lesz esélye gta v mellett remélhetőleg :)

http://www.flickr.com/photos/mr_chapel

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.