Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    válasz [HUN]Tyson #5 üzenetére

    hát igen... pl frissebbek a sebek... de teljesen más helyzet volt akkor és most... a világháborúban főleg katonák haltak meg, jelen esetben pedig főleg ártatlan civilek, akik semmiről nem tehettek, csak rossz helyen voltak... és megértem, hogy a halottak hozzátartozói miért lázadoznak... szerintem mindannyiunk nagyszülei közül többen megjárták valamelyik világháborút, de az teljesen más dolog volt... római korig visszamenve meg a stratégiai játékok vagy a történelem szerelmesei pedig szerintem szívesen újrajátszanak nagyobb csatákat, ezzel is tisztelegve valamilyen szinten a múlt előtt... most meg (főleg anyagi érdekekből) kormányok által mozgatott katonák mészárolják egymást meg a civileket és ezt felhasználva még pénzt csinálni belőle, ez az undorító szerintem... oké, hogy a háború mindig a pénzről/területről/hatalomról szólt, de a fegyvertelen civilek/gyerekek/nők halomra ölése soha nem volt tiszteletre méltó és ne is legyen az...

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Új hozzászólás Aktív témák