Új hozzászólás Aktív témák

  • parandroid

    nagyúr

    LOGOUT blog

    Jé, sehol egy negatív komment? :DDD

    Anno, amikor az XBOX-ot megkapták a gyerekek, az első játékok között ott volt a Lego Indiana Jones és a Lego Star Wars. Kicsit félve vettem nekik, mert nem látták még a filmeket (persze hallottak már róla, meg néhány epizódot láttak a klón háborús rajzfilmekből), de iszonyatosan bejött a dolog. Azóta megvan az összes eddig megjelent epizód, szerencsére később kapták a konzolt, így volt esélyem olcsóbban beszerezni szép sorban a játékokat, amíg behozták a lemaradást. A vége felé már akadozott a beszerzés, ott már előre végignézték (különösen a 7 éves, kisebbik lány) a végigjátszásokat youtube-on, szóval mire megkapott egy játékot, már teljesen képben volt. Általában ki is maxolják őket, azaz megszerzik az összes szereplőt, járművet, aranykockát, mittudomén még mit.

    Oh, wait, egyetlen játék nincs végigjátszva, az új trilógiás SW, ott elakadtak a pod race epizódnál, azt egyszerűen nem tudjuk megcisnálni, próbáltam én is segíteni, de én még bénább vagyok. És az sajna elég lineáris, nem tudjuk kikerülni ezt az epizódot. :(

    p

    I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

Új hozzászólás Aktív témák