Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Chaser

    titán

    válasz razorbenke92 #61 üzenetére

    nincs olyan h idegen ha a szavadat adtad
    nagyon örülök h ismerek néhány embert aki tudja mi a becsület :)
    ha te valamire rábólintottál akkor rábólintottál, előtte ott van a lehetőség azon elmélkedni h vajh' befektető-e, hány embert b@szott át, nem utána...
    kaptak egy ajánlatot, elfogadták, pont - talán nem utána két órával jutott eszükbe h egyébként azasszony' terhes -
    nézzük mr meg fordítva:
    bevásárolsz tescoban, szépen kiszámolod ez 25e ft-ba kerül
    pénztárná azt mondják akkor ez most 29e lesz, mert amíg te telefongottad a tescot ők kiszámolták, hogy ez így nekik jobban megéri, meg különben is ki tudja hány embert b@sztál már át
    ugye hogy nem tetszene?

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

  • Chaser

    titán

    válasz razorbenke92 #65 üzenetére

    de, "normális" emberek között számonkérhető, vagy lehet adni a szavadra, vagy egy kupac sz@rt ér, átmenet nincs, addig fogok járni emelt fővel, amíg elmondhatom mgamaról, ha valakivel megegyeztem szóban, nem lett volna jobban bebiztosítva óránként 100w ft-ért dolgozó ügyvéddel sem, ha a vevő nem variál utólag, akkor az eladó se variáljon, és fordítva
    nincs az h haver, jóskapista' felé tartom a szavam, idegen ott dögöjjön' meg
    ha én nem érzem biztosítva magam szóbeli megegyezésre, egyből mondom hozzon foglalót, nem eladom többért másnak
    áldom azurat', hogy több olyan ember közelébe fújt a szél, akik ugyanígy gondolják, és ugyanígy szánalmasnak tartják az ilyen eljárásokat

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

  • Chaser

    titán

    válasz razorbenke92 #67 üzenetére

    engem is b@sztak át, és? nem is apróval, és? ettől én még nem fogok s_gget csinálni a számból erre hivatkozva, vagy alibinek tekintve
    "normáis" embert nem érdekli az, hogy jog szerint egyébként helyes, hogy egy s_gget csinált a szájából, ezért "normális" ember
    te, és sokan mások sajnos soha nem fogjátok ezt megérteni, pont azért tart itt a világ, ahol
    kár is erre szót vesztegetni

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

  • Chaser

    titán

    válasz razorbenke92 #71 üzenetére

    tisztesség, becsület, elvek
    ezeket a szavakat illene tanulmányozni, hátha :)
    köszönöm szépen, lassan xxxx-es leszek, van némi tapasztalatom
    és annyit megsúgok, ezeknek az elavult oldschool fogalmaknak a gyakorlása kifizetődő hosszú távon
    én nem sajnálom a te fajta embereket, csak megvetem, "normális" embereknek ez nem fér bele
    de mint mondtam, legtöbben ti ezt soha nem fogjátok megérteni

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

  • szironyl

    csendes tag

    válasz razorbenke92 #71 üzenetére

    Igazából ugyan azt ismételgetjük, mindenki elmondja (aki) hogy persze nem volt okés, DE teljesen rendben volt mert:
    - idegeneknek mindegy
    - nagy összegnél mindegy
    - gyerekkel, asszonnyal, kutyával, macskával mindegy
    - 2-3x az életben mindegy
    - a pénz beszél, tehát akkor mindegy

    Ilyenkor azért nagyon kiváncsi lennék, hogy ti egy ilyen helyzetben, amikor előletek mondanak vissza valamit úgy, hogy már igencsak beleéltétek magatok, vajon akkor is ugyan ezt mondjátok?

    Vesztek egy autót, lakást akármit, majd megbeszélitek, hogy holnap jövök/jövünk, kifizetjük, visszük, aztán este vagy másnap közli veletek az eladó, hogy "bocs, de neked mégse mert a másik többet ígért.".

    Ilyenkor biztos vagyok benne, hogy ti lennétek az elsők, akik szidnák mint a bokrot, mert hát milyen dolog ez..

    Az eladónak is jogában áll gondolkodni, matekozni, ha nem akarja eladni X összegért, akkor ne fogjon kezet, hogy rendben van.

    [ Szerkesztve ]

  • Chaser

    titán

    válasz razorbenke92 #77 üzenetére

    én azért bevallom, néha kellemetlenül érzem magam, mikor akár 100k fölötti notebookot adok el és be se akarják kapcsolni, mert "utánam néztek", és nekem kell "erőszakoskodni", hogy azért kapcsoljuk be, és nézze át, vmilyen szinten én is emberből vagyok ( :, benézhetek dolgokat
    nincs ilyenben idegen és ismerős, ez a titok, csak egy másik ember van
    most veszek épp ingatlant társasháztól, az egyik illetékes nehezményezett valamit, nagy spieler, dumáltunk már párszor, volt egy sablon amit az ügyvéd leírt a szerződésbe, gyakorlati részét másik illetékessel lebeszéltem, amiről mr. spieler nem tudott, nehezményezte az ügyvéd felé, és írjuk át a szerződést - ami már igen necces lenne -, szépen felhívtam, találkoztunk, elmondtam neki a gyakorlati részt, azt is elmondtam írok magánokiratot kitétellel ha úgy megfelel, jogilag is rendben lesz
    aztán elröhögte magát, fogunk arra kezet amit mondtam? fogtunk...nem kell papír
    bevett rész nála is a papíros, jogász, de elég volt neki a mancsom, tisztában van vele amíg ez a sárgolyó forog, én ahhoz tartani fogom magam, ha már nem forog akkor mámindegy' :)
    ezzel nem fényezni akarom magam, ez _kellene legyen_ a természetes
    no de tényleg mindenki csinálja ahogy akarja, én is úgy csinálom

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Új hozzászólás Aktív témák