Új hozzászólás Aktív témák

  • Chaser

    titán

    válasz razorbenke92 #77 üzenetére

    én azért bevallom, néha kellemetlenül érzem magam, mikor akár 100k fölötti notebookot adok el és be se akarják kapcsolni, mert "utánam néztek", és nekem kell "erőszakoskodni", hogy azért kapcsoljuk be, és nézze át, vmilyen szinten én is emberből vagyok ( :, benézhetek dolgokat
    nincs ilyenben idegen és ismerős, ez a titok, csak egy másik ember van
    most veszek épp ingatlant társasháztól, az egyik illetékes nehezményezett valamit, nagy spieler, dumáltunk már párszor, volt egy sablon amit az ügyvéd leírt a szerződésbe, gyakorlati részét másik illetékessel lebeszéltem, amiről mr. spieler nem tudott, nehezményezte az ügyvéd felé, és írjuk át a szerződést - ami már igen necces lenne -, szépen felhívtam, találkoztunk, elmondtam neki a gyakorlati részt, azt is elmondtam írok magánokiratot kitétellel ha úgy megfelel, jogilag is rendben lesz
    aztán elröhögte magát, fogunk arra kezet amit mondtam? fogtunk...nem kell papír
    bevett rész nála is a papíros, jogász, de elég volt neki a mancsom, tisztában van vele amíg ez a sárgolyó forog, én ahhoz tartani fogom magam, ha már nem forog akkor mámindegy' :)
    ezzel nem fényezni akarom magam, ez _kellene legyen_ a természetes
    no de tényleg mindenki csinálja ahogy akarja, én is úgy csinálom

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Új hozzászólás Aktív témák