Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz Chaser #62 üzenetére

    A Tescos példára: Ha annyiért van kiírva akkor naná. De itt valami olyasmiről beszélünk, mint amikor a készlet erejéig akciós valami, és én későn érkezem, mert nem tartom be a helyzet szabályait.

    Értem én, hogy mire gondolsz, de attól még próbálok rávilágítani, hogy üzletben nincs jófejség ilyen szinten. Az üzletben szabályok vannak. Amíg a vétel nem volt foglalózva, szerződve, fizetve, addig nincs eladva a ház, és nincs pont a végén. Ami íráson felül van, az szép dolog, ha betartják, de nem számonkérhető, nem elvárható. Éppen ezért ha valaki nem tartja be, az nem az a fajta becstelenség, ami után a gyerekei minden reggel leköpik élete végéig, vagy ne kellene tudnia tükörbe nézni.

    Szerk.: Az hogy előbb gondolkodtak volna, nem érv. A helyzetben amit vázoltam, a vevő ismeretlensége nem magát az eladás tényét akadályozta. A vevő ismeretlensége a kockázat, és az áldozat meghozásának döntését befolyásolta, ami a szóbeli megalkuváskor még nem volt tényező.
    Eladok egy rossz(?) embernek valamit != bukok egy rossz(?) ember javára valamit

    [ Szerkesztve ]

    Mások számára a kondi fáradós, nekem farad-os...

Új hozzászólás Aktív témák