Új hozzászólás Aktív témák

  • lovace

    aktív tag

    @Pompi sajnos egyet kell értsek azzal, amit offban írtál. Akkuidő és teljesítmény valóban érezhetően romlik, de ezt rábizonyítani, hogy az idő múlása (egyre nagyobb rendszerigényű android verziók) vagy szándékos lassítás miatt van, hát nem lenne egyszerű...
    Egyébként ahogy írod, számomra se számítanak ezek az előnyök. Hogy vezetékmentesen töltöm, hát na bumm... futás közben szeretem a vezeték nélküli fülhallgatómat, de hogy töltés csak kábelen keresztül megy, hát azzal együtt tudok élni. "sima" micro sd-t használ. Oké, de egyrészt nekem elég a 128gb, még akár a fele is elég lenne, másrészt meg hogy a Huawei saját kártyát használ, hát akkor maximum azt veszem meg, ha kelleni fog - nem fog - micro sd-t is meg kellene venni. Fotós dolgokhoz nem tudok hozzászólni, engem ilyen téren bármelyik készülék kielégít, nem vagyok olyan hű de nagy fotós.

    @mugencivic Köszönöm, hogy leírtad a saját tapasztalataid! Egyet értek veled UI kérdésben, de ahogy írod is ez annyira szubjektív, hogy kár is lenne ebbe a témába belefolyni.

    @artid Szándékosan írtam úgy, hogy a jobb kezemnél van a telefon, nem pedig úgy, hogy a jobb kezemben tartom a telefont vezetés közben. Természetesen tartóban! Megszokás kérdése, hogy ki melyik ujjlenyomat olvasót szereti. Ha csak az autós telefontartóban való feloldásra szűkítem a dolgot, mindenképp a legkevésbé praktikus, ha hátul van a leolvasó. Sok telefontartó ott támasztja a telefont (az enyém is), így az lenne a legbajosabb. Hogy oldalsó vagy első az az én szempontomból szinte mindegy, különösebb kényelmetlenséggel nem jár egyik sem.

    Egyébként érdekes, mert minden - számomra releváns - érv a huawei mellett szól, mégis próbálok kompromisszumot kötni a samsung mellett. Azt hiszem ezt hívják Stockholm-szindrómának. :D
    Ha időm engedi beugrok egy media markt-ba megfogdosom mindkettőt, talán ott sikerül egyértelmű döntést hoznom.
    Azt hiszem, mindenkinek válaszoltam, aki írt nekem. Köszönöm szépen a segítségetek! :)

Új hozzászólás Aktív témák