Új hozzászólás Aktív témák

  • AtHoS

    nagyúr

    válasz sfdrakex #758 üzenetére

    Képernyőidőkön látszik, hogy tényleg nem volt sokat nyomkodva (reggeltől estig meló, közben meg csak szinte telefonálásra használva, no meg nem vagyok útközbeni telefonnyomkodós sem :B szabadnapokon pedig van jobb dolgom is, mint, hogy a telefonnal üssem el az időt :DDD ), viszont wifi folyamatosan bekapcsolva (WhatsApp, időjárás, play update + 1-2 app aktuális frissítései, de facebook és társai, levelezés nuku), heti legalább 1 alkalommal 2 óra bringázás közben GPS nyomvonal rögzítés fut + telefonálás és néhány sms. Ezen kívül alkalomszerűen GPS navigáció, távolabbi utazások alkalmával

    Péntek délután került kézbe a P30, így hasonló használati körülmények még nem adódtak vele kapcsolatban, de a "belakás" során igencsak intenzív használatnak volt kitéve és 7 óra kijelzőidőt produkált 64%-os akkuról indítva (bár nem tudom, hogy kikapcsolás után nullázódik-e ez a statisztika, mert hozzám kikapcsolva érkezett és 6 nap 9 órát írt akku részleteknél közvetlen töltés előtt, amely működés teljes egészében biztosan nem nálam volt). Minden esetre 8..8,5 órát basztattam a belakás során, majd tegnap még kapott 3 óra kijelző nélküli GPS rögzítést komoot-tal + néhány fotó is készült a 3 óra során, így fogyott le 2%-ra, amikor kiírta, hogy 30 sec múlva kikapcsol, ekkor (tegnap este 9 előtt) dugtam fel gépre tölteni és ADBzni.

    Szóval nem aggódom jelenleg, mert a hetet szvsz. ez is ki fogja húzni az én "intenzív" :DDD használatom mellett

    bedibazsa

    "Amúgy lehet, hogy tudatlan vagyok, de miért jobb az, ha egy telefon 8 napot bír ki, nem 2-3-at?"

    Az ÉN használati szokásaimból adódik a hosszabb készenléti idő, tehát nem jobb és nem rosszabb, nem kell félreérteni :R

    A 2G-s dolog is "csak" abból adódik, hogy félévente 1-2 alkalommal van csak szükségem mobilnetre, de belegondolva jó lesz a mobiladat hosszú érintése ilyen "intenzív" 4G használat mellett, amit szoktam produkálni :DDD

    [ Szerkesztve ]

    read-only mode on the forum

Új hozzászólás Aktív témák