Új hozzászólás Aktív témák

  • orion1025

    őstag

    válasz arty #48 üzenetére

    Én nem azt mondtam, hogy az új játékok ezért és azért istencsászárok. Én spec ki nem állhatom az oldalnézetes játékokat gyerekkorom óta, de rengeteg szar játék volt régen is, csak az idő megszépíti tudod. A mai játékok sem könnyűek eltekintve pár kivételtől, de én már nem azért ülök le néha gémelni, hogy rommá szopassam magam, hanem kikapcsolódás miatt. Például ott van a Splinter Cell Blacklist, amit az Asszonnyal nyomtunk Coop-ba, de két nap szenvedés után sem tudtuk megcsinálni az első pályát a végéig, szóval nekem ilyenekhez már semmi idegzetem, ez nem kikapcsolódás. Nem vagyok egy üljünk le és butuljunk ember, szeretem az összetett játékokat, de a szivatást már nem tolerálom, nekem semmi időm napi két órát egy helyben toporogni ha évente párszor le tudok ülni kockulni.

    Hál isten az említett két konzol nekem kimaradt, mert mint írtam nem nagyon konzoloztunk a PS1-et kivéve, de már akkor is gyűlöltem a japó teknikát, meg a manga beütésű cuccokat, meg az elcseszett belpiacos játék imitálásokat. A PS2 volt érdemben játszható minden tekintetben konzol terén, de erre is rengeteg semmire való játék jelent meg. Én speciel képtelen vagyok egy régi Silent Hill résszel játszani, ha már van belőle sokkal újabb, szebb, kifinomultabb kiadás is, akkor minek kínozzam magam vele? Szeretem a retro dolgokat, de nálam van egy határ, ami alá nem megyek, mert azok a dolgok jók ha csak emléknek maradnak meg, nem rombolom le azt a világot egy újra melegítéssel aminek totális kudarc lenne a vége. Anno rongyosra játszottam a Warcraft 2-t, de elsírnám magam (nem a gyönyörtől) ha tíz percig bohóckodnom kellene vele.

    "...300Ft-t adok érte és te állod a postát..."

Új hozzászólás Aktív témák