Új hozzászólás Aktív témák

  • Gubbba

    tag

    Az állás:

    Szeretném azt hinni, hogy ebben a játékban sokkal nagyobb szerepe van a mázlinak, mint a tudásnak, de sajnos az eredmények nem akarják igazolni az elméletemet. Ugyanis ha így lenne nem bagolyka, Freddy, vagy DigitXT lenne állandóan az elején. :)

    Szóval egy kérdés, elsősorban a lista első három helyezettjéhez. Ti mennyire érzitek tudatosnak ezt az egészet? Úgy értem néhány 100 próbálkozás alatt én is egyre több finomságra jövök rá az adott pálya/autó kombinációval, vagy legalábbis úgy érzem, hogy fejben tudom mit kéne csinálni (és ezért egyre gyakrabban nyomom a Retry-t már futam közben), de általában hamarabb feladom, mint hogy ezek mind egy futamban összejöjjenek. Ki hányszor próbálkozik egy adott napon és ebből hányszor tud a legjobbjához közeli időt menni? Vagy a legjobb idő egy szerencsés véletlen, egyetlen kiugró eredmény szokott lenni, amit aztán képtelenség megismételni? A tegnapinál pl még több 100 próbálkozás után is tudtam századokat lefaragni az időből, de a 26-os idő elérhetetlennek tűnt. Pontosan láttam a ghostoknak hála, hogy hol megy el az a két tized, de nem tudtam rájönni mit csináltatok ott másképp.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák