Új hozzászólás Aktív témák

  • ballus

    csendes tag

    Sziasztok!

    Nagyon rég voltam, de legalább termeltetek és van mit olvasnom. :))
    Köszönöm a sok jó tanácsot. A hátúszásról én is olvastam, de valóban csak akkor használ ha valaki tökéletesen csinálja. Nekem javasolták még a vízben való gerinctornát kimondottan sérveseknek van kitalálva, csak azt nem tudom, hogy hova mehetnék én ilyen kéréssel.
    Van olyan uszoda, vagy fürdő, ahol gerincsérvvel foglalkoznak?
    Légnadrág remek lenne! Vagy egyszerűen úgy születni hogy tudunk úszni... :U

    Hű ez a felfújható tüskés párna nagyon tetszik! :R Külön jó, hogy akár vízben is használhatom vagy csak széken, kocsiülésen.
    Nekem az autóval is bajom van, mert abban valahogyan nagyon összecsukva érzem magam, egyáltalán nem kényelmes. Már azon gondolkodtam, hogy a fenekem alá is kéne valami ékpárna nem csak a derekam mögé. De általában inkább a hátsó ülésen utazom még, mert elöl nem jó.

    A hátizom erősítő pad (igen, amit mh197 mutatott) ami a konditermekben van, de a konkrét nevét nem ismerem. :F Akkor ezt hanyagolom.

    Amikor gyógytornára jártam, akkor ebben a pózban kellett a földön hanyatt feküdnöm, felhúzott lábakkal. És tényleg nyújtva nem is kényelmes. Nyilván nem véletlenül.
    A hason fekvés nekem sem jó :( pedig régebben imádtam úgy aludni. Jelenleg oldalt vagy háton szundítok.

    Azt szerettem volna még megkérdezni, hogy honnan tudhatom, hogy épp újabb sérvem alakul, vagy csak a régi rossz beidegződés megy végbe rajtam ( az idegek azt mondják nem felejtenek) vagy épp izom vagy ízület fáj-e... :F

    Vigyázzatok a derekatokra, nagyon nem kéne cipekedni ám mert hipp-hopp kiújulhat vagy romolhat a dolog egy rossz mozdulatnál.

    Jó hétvégét Mindenkinek!

Új hozzászólás Aktív témák