Új hozzászólás Aktív témák

  • BiP

    nagyúr

    válasz hcl #11076 üzenetére

    volt egy ezeréves 2.gen i5-ös T420-asa. 8GB ram, SSD, szóval jól ment még, de azért ébredezett az igény valami jobbra. Meg ugye tudjuk, hogy már a Haswell sem elég netezésre sem :) ;] , inkább hosszabb távon gondolkodtunk, így lett neki 8.gen Latitude.
    No meg látva, hogy a karantén előtt a korábban kinézett 100e körüli gépek mennyiért mennek, inkább előre menekültünk.
    Itt HA-n ennyiért ajándék volt, ~2év garival. Most ezer évre megint le van tudva a laptopvásárlás.
    (könnyű, de izmos gépet szerettünk volna. Na jó, főleg én :) , és az sajna ennyi.)
    A céges laptop 7.gen, 2mag/4szál, egy fostalicska, és ugye az intelnek 8év kellett, hogy kicsit emeljen a magszámon, úgyhogy a vásárlásnál 8.gen volt a minimum követelmény.

    #11073 Syl : Nálunk közös kassza van. Külön számla, mindenki intézi a dolgait, de közösnek tekintjük. Ha valamit ki kell fizetni, mindegy, melyikről megy. Ha épp leürül a számlája, utalok neki, és kész. Nem számolgatunk semmit.Én nem kérdezem mire költ (nem egy költekezős típus amúgy), viszont ha én nagy ritkán hardverre költök, az legtöbbször nem 2 gombóc fagyi ára, és nehéz lenne elmagyarázni, hogy miért is van rá szükség, amikor racionális indok nincs rá :) Főleg egy nő szemében.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák