Új hozzászólás Aktív témák

  • Samus

    addikt

    Most komolyan kell ez a...szóval tudjátok. Az első két hozzászólóra értendő.
    A telefonról: nekem eszméletlenül bejön a külső, szép, aranyos, és irtó komolynak tűnik. A rezisztív kijelző sem baj, mert szeretek cerkával operálni (nem félreérteni :D). És ez a WM. Valami csoda. Annyira jól néz ki. Kicsit SPB beütése van, de hát az a legkorrektebb skinpack az ablakos rendszerre ( a HTC megoldása után).A vakut hiányolom, és a beállítási lehetőségeket, bár a fotógomb miatt (vagyis hiánya miatt) látszik, hogy nem ez a fő profil. FM rádió sincs? Sicc. Az Acer Liquid-ből is csak ez hiányzik nagyon...Hiányoltam a GPS és a szoftver bemutatását, aztán rájöttem miért nincs. Remélem ez később esetleg még bővül. Ha azt a rendszert kapta, amit a Garmin Mobile XT is használ, akkor jó. Bár a vizuális orgazmustól messze van (szaggat a kép menet közben, vagyis a jármű szaggatottan halad, bár ez direkt így van, de az Ovi megoldása jobb, mert folyamatos, ha jó a nagyítás szintje, bár itt pedig az automata nagyítás elég gyatra, sohasem úgy dolgozik, ahogy szeretném.). Összességében a rendszer és a masina külcsínre nagyon tetszetős, de sok aprócska dolog maradt ki....és azért az árért ez így nem korrekt.

    '' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

Új hozzászólás Aktív témák