Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Morden24

    nagyúr

    válasz Ghoosty #21 üzenetére

    [moderálva]

    Egyszerűen kimaradt az utolsó bekezdés. Elnézést, ebben az esetben visszaszívom az egészet, így tényleg gusztustalan a koncepció, és remélem rájuk húzzák a vizes lepedőt.

    Azonban vannak olyan DLC-k amik a játék szerves részeként beépül és az előnyeit teljes végigjátszás során élvezheted.

    Attól még extra tartalmak. Mondjuk úgy, hogy nem egy extra páncél vagy varázslat lesz a döntő aközött, hogy megtartod-e a játékot magadnak, vagy rövid úton eladod a frászba. A DLC-től nem más lesz a játék, hanem több.

    Ezen kívül még: fogok egy játékot, elkészítem, aztán az utolsó pályáját kiveszem a végleges verzióból, azt mondom rá, hogy ez extra, ezt csak DLC-ben adom ki.

    Eddig ilyet senki nem csinált. Az, hogy cliffhangerrel fejezik be az adott részt, az természetesen nem ugyanaz.
    Ha majd lesz olyan, hogy 10 dodót kell fizetni a főhentért vagy az endgame videóhoz, akkor visszatérünk erre. Vagy legalábbis nem vesszük meg azt a játékot.

    Nem kell, hogy legyen több vásárló, de aki használtan veszi, az ezentúl "kénytelen lesz" befizetni a 10 $-os díjat, vagy hátrányba kerül.

    Igen, ez tény. Nem volt helyén a logikám ma délelőtt :D

    [ Módosította: ollie ]

    Sectumsempra - For Enemies

  • Morden24

    nagyúr

    válasz Ghoosty #23 üzenetére

    (pl.: Starfoce hardver hibát okozhat. Bár ez lehet, hogy csak urban legend)

    Sajnos nem volt az. Illetve hogy meghibásodást okozhat, azt nem tudom, de hogy működési hibája volt elég, az biztos. Első kézből sikerült tapasztalnom anno. Mai napig bojkottálok mindent, ami használja.

    A másik ok, amiért írtam, az a félelmeim kivetülése.

    Én ettől nem félek. Sok pénzt megspórolnak nekem, ha ilyesmit csinálnak, mert akkor nem fogok vásárolni tőlük :D

    "Tök jó, ha kétszer akkora adagot akarok enni, akkor csak 50%-kal fizetek többet."
    "Ez mekkor szemétség, hogy csak fel akkora adagot kapok, de az ára nem fele akkora."

    Ööö, fel lehet fogni úgy is, hogy miért fizessek többet, ha nem eszem meg annyit?

    (Ami, mint micropayment-es megoldás egyébként sem lenne egy baromság... én pl. örülnék, ha a játékok a mostani áruknál olcsóbban, de funkciószegényebben jönnének ki. Példa: lehet, hogy én adott játékkal csak és kizárólag single módban akarok játszani. Akkor nekem kerüljön mondjuk az eredeti ár 70%-ába. Még jobb, ha alapban 70%-ba kerül, és aki akarja, megveheti a különböző funkciókat, amire szüksége van.)

    De a legegyszerűbb, ha két kisadagra vágyó munkatárs vesz egy nagyadagot együtt. Akkor pont minden 50-50 :D

    [ Szerkesztve ]

    Sectumsempra - For Enemies

  • h-yle

    addikt

    válasz Ghoosty #25 üzenetére

    Nekem azzal az lenne a bajom, hogy a micro payment, érzésem szerint, nem skálázódna lefelé az idő múlásával olyan arányban, mint a full dobozos verzió ára. Csak hogy egy példát mondjak:

    Fable 2 boltban: Ł18.
    Live epizódikus letöltés: 4x960 MS pont azaz 3840 ami Ł35 (azaz kb. 31-2, mert marad még pont a vásárlás után...)

    Szóval gyak. 2x annyiba kerül bár megveheted a játékot "részletre". Meg ugye ottvannak az F2P MMO-k ahol ha az ember élvezni is akarja a játékot, nem csak szenvedni, akkor legalább $10-15-ért vesz havonta cuccokat, amivel ott van, ahol a part szakad. Azaz nem, mert akinek több pénze van ilyenekre, az "megveheti" magának az előnyt.

    Talent is over rated, get back to practice. - Jeremy Piven

  • h-yle

    addikt

    válasz Ghoosty #27 üzenetére

    Jogos a meglátás, és megint előjön a "nézőpont kérdés". Ki hogy áll a dologhoz.

    A multi nélküli edition meg azért nem lesz soha megvalósítva, csak olyan játékoknál ahol a multi a lényeg, mert akkor senki nem kérné a szutyok toldozott-foltozott multit, ergo kevesebbet fizetne a jónép a játékért. Bár ebben azért van potenciál.

    Ha meg a multi a lényeg akkor meg szimplán nem csinál a fejlesztő single játékot, és eladja a multit teljes áron (lásd pl. MAG)

    Talent is over rated, get back to practice. - Jeremy Piven

Új hozzászólás Aktív témák