Új hozzászólás Aktív témák

  • Ghoosty

    őstag

    válasz h-yle #26 üzenetére

    Elveszett az előző hozzászólásom, most megpróbálom megint összeszedni a gondolataimat.

    Ha egy termékből egyszerre többet vásárolok az általában olcsóbb. Így van ez az általad említett epizódikus rendszerrel is. Ha nem tetszik az első után akkor lényegében olcsóbban megúsztad, mintha megvennéd az egészet. Ha viszont rötön megveszed az egészet, akkor felfoghatod, hogy kaptál 50% kedvezvényt, mert egyszerre vettél 4 epizódot.

    Azonban én nem arra gondoltam, hogy ne játszhasd végig a történetet, ha modulonként veszed, hanem pl.:
    Mivel egy H&S játékban, sose játszom közelharci karakterrel, csak varázslókkal vagy íjászokkal ezért számomra az felesleges, így mevenném a Mage-editiont ha olcsóbb.
    Szintén nem szoktam végigjátszani gonoszként a játékokat, mert megsajnálom a pixelhalmazokat, ezért az is felesleges, tehát számomra nyerő lehet egy Be Good edition.
    Meg volt a korábban említve volt a multi nélkül olcsóbb verzió.

    MMORPG-kben számomra csak az előfizetéses modell jöhet szóba, esetleg a Guild Wars modell, bár azt nem nagyon ismerem, csak annyit tudok róla, hogy nincs havi díj csak rengeteg kiegészítő. (fingom sincs van-e micro payment)
    Két fő oka van, hogy így érzek. A havidíjas játékokban sokkal kevesebb a bot, meg nem lehet rengeteg pénzel előnyre szert tenni, kizárólag, ha sok időt beleölsz. Ami még fontos, hogy a havidíjas játékokban jobban odafigyelnek a szabályokra, mert többet bukhatsz, ha letiltják a hozzáférésedet. (biztos vannak kivételek, de a fő csapásirány a lényeg)

Új hozzászólás Aktív témák