Új hozzászólás Aktív témák

  • Pikari

    addikt

    Annyiért kéne adni a játékokat (és egyéb szoftvereket) amennyiért megéri őket megvenni.

    [url]http://www.amazon.com/Driver-San-Francisco-Playstation-3/dp/B003O65TXU[/url]

    Például egy szaros, villogtatós, 1-3 nap alatt végigjátszható nyomorék autós játék nem, nem ér 14ezret. Igazából a tizedét sem. Megmondom mennyit ér: 1 eurót. Felfelé kerekítve.

    Egy olyan játékszoftver, amivel hónapokon keresztül szórakozol, igen, az megér 10 eurót, vagy akár 20at is.

    Érdekes módon azok a szoftverfejlesztők, akik megfelelően árazzák be a termékeiket, nem panaszkodnak horribilis mértékű warezre.

    Szóval ideje volna, ha valaki szólna a nyomorék Ubi-softosoknak:

    Valamit tenni kell. Például ha már ekkora királykodó üzletemberek vagytok, méltóztassatok rajzolni néhány ár/eladott darab görbét, meg fogtok lepődni hogy hol van a bejövő összeg csúcsa (hát elárulom: valahol nagyon lent)

    Szóval ideje volna felismerni: 14 ezer forintért NEM FOGJA SENKI MEGVENNI A SZAROS JÁTÉKAITOKAT. Az AAA alapú, elnyugatiasodott, DRM-x86-gamerjózsi szemlélet meg fog halni, és ti is vele együtt, ha barmok vagytok. Ez egyike azon dolgoknak, melyeket meg kell szoknotok, mivel meg fognak történni. Mert nem, nem a játékosok fognak alkalmazkodni hozzátok.

    És van egy olyan sanda gyanúm, hogy ti sem fogtok itt már megszokni: A dinoszauruszoknak nincs sok esélye már az emlősök korában.

    üdvözlettel:
    egy konkurens emlős :P

    [ Szerkesztve ]

    A Dunning−Kruger-hatás az a pszichológiai jelenség, amikor korlátozott tudású, kompetenciájú vagy képességű emberek rendkívül hozzáértőnek tartják magukat valamiben, amiben nyilvánvalóan nem azok.

Új hozzászólás Aktív témák