Új hozzászólás Aktív témák

  • HaaS

    addikt

    válasz Misály #204 üzenetére

    Nekem az elmúlt huszonöt év pécés szerepjátékaiban mindig lényeges volt a felszerelés, meg a rakosgatás. Nagyon bírom azokat, akik magabiztosan, ellentmondást nem tűrően állítják a baromságaikat (én is ilyen vagyok), de ez nem élőmesélős huncutkodás. Játékszoftver.
    Az, hogy a felszerelésekkel, fegyverekkel úgy pakolod teli a karakteredet, ahogy neked tetszik, az pont azt segíti elő, (akár az elején az arc megformálása, a kaszt kiválasztása, mittudomén) hogy közelebb álljon hozzád a főhős, könnyebben tudj vele azonosulni, jobban bele tudd élni magad a történetébe. (A Witcherrel például egyszerűen nem tudok játszani, pedig már nekiugrottam többször.)
    Ha szerinted a Mass Effect az utolsó "szerepjáték élmény", ám legyen. És ha szerinted az a szerepjátszás, hogy okosan addig édesgetsz magadhoz egy buzit, amíg meg nem tanítja az egyik társadat jól gyilkolni, aztán röhögve kinyírod, akkor szerintem vagy Te nem tudod, mi a szerepjátszás, vagy nagyon eltér az életfelfogásunk. Esetleg félreértettelek?

    "a sárkány is csak ember" - oxox

Új hozzászólás Aktív témák