Új hozzászólás Aktív témák

  • Morden24

    nagyúr

    válasz Marci79 #130 üzenetére

    De! Aki szar játékot tud csinálni az ne akarjon már még megis élni belőle. Mondjál már olyan szakmát ahol díjazzák a szar munkát!!!! (Kínában esetleg)

    Én a szart nem veszem meg, de le sem warezolom. Én ingyen sem szeretem a szart. Bár már megint ott tartunk, hogy ami valakinek szar, másnak kincset ér. Mondjak meglepőt? Számomra a Diablo egy szar, egy fityinget nem adnék érte. Call of Duty-kért? Zéró. Red Alertek? Nada. Fifa? Fityisz. Crysis? Jobban leköt a Pasziánsz. Hűvazze, nekem még a WoW sem jött be, kicsit sem - pedig próbáltam ám, nem csak úgy kitaláltam.

    Ne akarjunk valami általános "szar meg nemszar" ítéletet felállítani, mert ilyen nincsen, bármennyire nem akarja ezt sok ember elfogadni.
    Ami igazán nagy érdektelenséggel találkozik, vagy extrém rossz minőségű, az el is tűnik a süllyesztőben, még ha nem is látványosan. De egészen biztosan ott is van egy maroknyi ember, aki sír, hogy most a világ legjobb játéka, a világ legjobb cége dőlt be.

    Ebben nincsen igaz meg hamis, ez csak ízlés kérdése.

    A többivel egyetértek, főleg az utolsó modatoddal. Én is erről szoktam nagy általánosságban viszolyogni.

    Sectumsempra - For Enemies

Új hozzászólás Aktív témák