Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • wikings2

    őstag

    válasz frame>24 #99 üzenetére

    Azt hittem a rövidítések nem problémák :) 2 hét komolyabb játék után beleszokik az ember.
    A Csicso (csicska) gondoltam egyértelmű hogy a "szolga" (Merc). (a csicsó csak magyarok között használatos)
    Van rengeteg cucc ami kaszttól függetlenül használható, és automatikusan bekapcsoló dolgokat.
    Mondjuk Infinity rúnaszó (Ber + Mal + Ber + Ist runákat megfelelő sorrendbe beleteszed egy Act 2 es (lándzsás merch kezébe) lándzsába és ad rengeteg statot a tárgy köztük a Conviction aurát amely 12-17 lvl között lehet , és automatikusan bekapcsol.
    Így ha választunk egy Act 2 es Nightmares Mercet a Sorci mellé akkor (alapból a Nightmares merc nek van egy holy freeze aurája autómatikusan) akkor mellé még megkapjuk a conviction aurát is ami minden ellenfélre rámegy a közelben és a Light immukat könnyedén veszi a Light sorci.
    Ez a dolog megadja arra is a választ hogy miért is jó a Hammerdin paladin (a kalapácsidéző)
    Magas Fcr el (Faster Cast Rate (az idézés sebességét modifikálja , ezt tárgyakkal lehet tápolni) (Frame setekre van osztva ez , azt hiszem 9Frame van és 5 ös alapból és 140Fcr a plafon és ezek között arányosan oszlik ez a Frame) (lényeges változás látható 5 és 9 között kb 4szer gyorsabb) (amiket írtam fent azok közül a Magefist 20% ot ad , a Hoto a fegyver 40% ot, a pajzs 35% és így tovább). és egy bizonyos páncéllal amit Enigmának hívnak. (Bármilyen 3 sockedetes páncélba Jah+Ith+Ber rúnák). és a páncél kap egy akármelyik kaszt által használható teleportációs lehetőséget (+1 Teleport skill).
    Így már rögtön megadtam a választ a sokak által rossznak talált Hammerdinre akit egyedül a kötöttsége miatt oltanak és amiatt hogy lassan varázsol. Megfelelő pánccélban és soksok Fcr el tud úgy teleportálni mint egy sorci.
    (összetettebb a játék mint aminek tűnik,csak időt kell neki adni :D)
    Remélem mindenre adtam választ. :)

    Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

Új hozzászólás Aktív témák