Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • wikings2

    őstag

    válasz MolniX #15 üzenetére

    Gothicnak mikor felteszed a Hunnekoenig által készített Magyarítást (Reklámjuk alatt megy) :P
    Én hiszek nekik hogy tényleg gőzerővel hajtanak, mert rengeteg dolgot megvalósítottak azért már , és a sztori bővítése meg már csak a fantáziájukon múlik, szóval akár kulabá is visszaköszönhet a bossok közül, de ez nem valószinü :)
    a Lényeg hogy KÉSZÜL és nem hagy minket cserben.
    Diablo volt az első játékom, lehet az utolsó is xD :D

    és Köszönjük Vistaboy a megszokottan remek írást :) PPP ---> Precíz Pontos Pöpec :)

    [ Szerkesztve ]

    Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

  • wikings2

    őstag

    Nem igazán értem azokat akik a hibákat keresik a játékban :S
    Mennyi hibát tudnék felsorolni a többi h&s és rpg játékokban eh...
    Hibák mindig is voltak és lesznek is, emberek készítik és megpróbálják úgy megalkotni más embereknek hogy a lehető-leg élvezhetőbb legyen ami csak lehet.
    Hogyha 100.000 emberből 999.995 mondta azt ,hogy legyen már Autó-cash felvétel akkor biztos nem a maradék 5 miatt fognak elgondolkozni azon ,hogy talán mégse kellene...
    és ezzel kell annak a szegény 5 embernek együtt élnie hát borzasztó... Diablo 2 is több millió embert odaültetett napokra a gép elé megjelenésekor , és szerintem biztos hogy nem az a 1-2 ezer csalodótt ember fogja érdekelni a Blizzardot hanem az a 10-20millió elégedett akikből még most is rengetegen lógnak a közel 10 éves Diablo 2 B.neten...

    Ez van srácok... játszatok az utánzatokkal, ennél jobb minőséget sosem fogtok kapni :)

    Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

  • wikings2

    őstag

    válasz CsiguszMaxim #58 üzenetére

    Hát én nem vagyok SC fan ,de szerintem egy olyan játékért ami olyan szinten meghatározó volt az életemben ( kb hülyének néz mindenki mikor a Runescapetől kezdve a Darkstonen át minden hack&slash/rpg a kedvencem lett (ami nem koppintós majom)) és egy deka fpst se mást nem tolok pont amiatt mert a Diablo 1 régen kiskoromban leültetett a gép elé és nem engedett el :D)(jó néha egy kis stratégia a jobb fajtából :P)
    szerintem nem pénz az a 10 ezer forint , most ugye betyárkodik a forint de +3 ezerrel se izgat a dolog, megvan legalább:) CE ra se sajnálnám a pénzt mert szerintem biztos hogy lesz, csak sajna 20 ezret nem tudok elő teremteni csak így tanulóként a semmiből :D
    Max várok a megjelenés után egy picit hogy enyhüljenek a kedélyek:D meglátjuk Sc2 drága mikor akar árából fogyni egy picit :)

    [ Szerkesztve ]

    Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

  • wikings2

    őstag

    válasz ddekany #62 üzenetére

    Aki nagyon akarja ,csak az fogja észrevenni ezeket :)
    Furcsállom hogy nem tetted mellé az "Ez van srácok... játszatok az utánzatokkal, ennél jobb minőséget sosem fogtok kapni :)" mondatomat.
    Amiket irkálsz azok megállnák a helyüket mondjuk 8 év B.netezés után , de látszik hogy nem igazán játszottál vele (ZealerPala??? senki se használ olyat, ha meg azt mondom hogy a SorciZealer a legkeményebb Pvp karik egyike akkor szerintem egy ilyet nézel O.O)
    Szerintem nem az a jó játék ami odaragaszt a géphez...hanem az ami még 5 év után is tud meglepetést okozni (és ezt nem a questekre értem) , és ezzel a tulajdonságával ragaszt oda.
    No meg hát lehet állást védeni és meg is értem a deffenzív hozzáállásod, de sajnos túl nagy a rajongó tábor, aki az én pártomat fogja :)

    Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

  • wikings2

    őstag

    válasz basaharc502 #69 üzenetére

    Most mondjam azt hogy én vagyok az utolsó szamuráj ?:) Még ma is fent voltam Diablo 1 B.neten 4 órán át.
    Diablot mikor előveszem mondjuk 1 év Diablo 2 B.net után akkor borzasztóan jó és ez volt az origi játék ,és pokoli jó lett ,és játszok vele rengeteget.
    Hangulatában a Diablo 1 szerintebb jobb :) ,de szerintem sincs túl sok köze a Diablo 2 sem hangulatában, sem összképében.

    Diablo 3 ra először első vidiknél azt mondtam hogy hááááááát ez már nem az a Grafikát nemfigyelem és elborult aggyal játszok heteken át feeling lesz, de mikor kijött az első multihentelés vidi O.O öregem eldobtam az agyam , és már fel is írtam ,hogy előrendelés ,hogy el ne felejtsem :D
    Komolyan beleéltem magamat a hentelésbe mintha én toltam volna :D óriási lesz :D

    [ Szerkesztve ]

    Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

  • wikings2

    őstag

    válasz ddekany #67 üzenetére

    Nem vetted amúgy még észre hogy a Blizz játékaiból lett úgy mond "tömegjáték"?
    WoW...Warcraft széria (War1 első RTS játékom 99 ben) alapozta meg a sikerét... fényévekre volt a többi akkori rts től is és ezt a szintet a 2 és 3 is hozta... (közben a WoW játékosok fele nem is tudja hogy létezik Warcraft 3 Frozen Throne)
    Diablo.... hát mesélnem se kell az akkori Rpg és H&S játékokról szerintem.... mai napig se volt jobb ,akkor se :)
    Starcraft...a kakukktojásom mivel 2007 ig Sc rühellő voltam (bocs srácok azóta voltam elvonón) 2007 óta megtetszett (infó óra, minden letiltva de még a kikapcs gomb is, portable 90mb os verzió elindul és atommulti partyk óra közben :D) oltári játék szerintem... hát 2 az meg már egyenesen áh... eddig a grafikája volt nekem randa ,de hát most már mit szóljak ?:D

    Hát szerintem meg pont hogy haladni kell a korral. Diablo 1 et dícsérem agyba főbe diablo 2 fanok előtt mert ott még nem a grafika volt a lényeg, és a játékélmény maximális.
    De most könyörgöm.. 2010... Ha a grafika is baromi jó és a játékélmény is 10 ből 20 as lesz (amit már a Multi videók igazoltak számomra) (nem az a Diablo 2 Mephi/Countess Runnolok és 200Fcr Max Block Sosot gyártok feeling lesz. Hanem egy pokoli jó H&S sorozat folytatása.
    Többet írni se tudnék...szerintem magáért beszél a cucc

    Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

  • wikings2

    őstag

    válasz Gyuri27 #68 üzenetére

    Valószínűleg mind2 verzsön benne marad mint a 2 ben ,mivel a netes GvG-k nek az alapja a Team vs Team volt (klánok 4 legbrutálisabb tagjai egymás ellen) ,de viszont nem csak gvg k vannak szóval funból 1v1 és akár a milliószámú kombó is megfog maradni. (szerintem)

    Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

  • wikings2

    őstag

    válasz Wolverine #77 üzenetére

    Mindenhova odaírtam hogy Rpg/H&S :)

    Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

  • wikings2

    őstag

    válasz tacsk0 #78 üzenetére

    Sc 2 is készen lett :D Csak türelem :)

    Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

  • wikings2

    őstag

    válasz KAMELOT #95 üzenetére

    öhm :P

    Enigma/Shako/Hoto/35fcr Spirit/Arach/Sojx2/Seraphim amu/Magefist glov.
    Még hogy a hammerdin szar ?:) 11k-11k az mf hammerdin sebzése, a keményebbé 16k-16k
    Barbár? Bowzon 75% block al és rendes pontozással kb minden 30 adik sebzése talál be minimálisat (7,5k ga dmg) és akkor ne is beszéljünk a Stormshield es verzióról. Ja és ez egy amazon..."akiről senkise beszél mert hüde ratyi"
    Sorci immun ?:D minden diablo gamer tudja hogy infy vel semmi se lehetetlen :) gondolom nem hallottál még róla. de leviszi a monszták resistjét ha a csicsónak adod így mindent tudsz ölni (conviction aura 12-17 )
    ŐŐŐŐŐŐ no comment :)

    Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

  • wikings2

    őstag

    válasz wikings2 #96 üzenetére

    még mielőtt jön a hack és hero editor bekapcsolása a témába és a hsz emhet csak úgy szólok, hogy minden normálisabb gamernek aki mondjuk d2jsp zik vagy ért a játéákhoz, ladder reset utáni első honapba van ilyen karaktere, és mivel mostmár közel több mint 6 hónapja reseteltek (ha jól emléxek) így 2 napból se tellik. (nl ben meg hát hogy is mondjam, ingyen minimális összeg)
    Ez egy low build Hammerdin B.neten. ahol nincs Hero editor...

    És ezt az itt fórumozó B.netesek is igazolhatják :)

    [ Szerkesztve ]

    Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

  • wikings2

    őstag

    válasz frame>24 #99 üzenetére

    Azt hittem a rövidítések nem problémák :) 2 hét komolyabb játék után beleszokik az ember.
    A Csicso (csicska) gondoltam egyértelmű hogy a "szolga" (Merc). (a csicsó csak magyarok között használatos)
    Van rengeteg cucc ami kaszttól függetlenül használható, és automatikusan bekapcsoló dolgokat.
    Mondjuk Infinity rúnaszó (Ber + Mal + Ber + Ist runákat megfelelő sorrendbe beleteszed egy Act 2 es (lándzsás merch kezébe) lándzsába és ad rengeteg statot a tárgy köztük a Conviction aurát amely 12-17 lvl között lehet , és automatikusan bekapcsol.
    Így ha választunk egy Act 2 es Nightmares Mercet a Sorci mellé akkor (alapból a Nightmares merc nek van egy holy freeze aurája autómatikusan) akkor mellé még megkapjuk a conviction aurát is ami minden ellenfélre rámegy a közelben és a Light immukat könnyedén veszi a Light sorci.
    Ez a dolog megadja arra is a választ hogy miért is jó a Hammerdin paladin (a kalapácsidéző)
    Magas Fcr el (Faster Cast Rate (az idézés sebességét modifikálja , ezt tárgyakkal lehet tápolni) (Frame setekre van osztva ez , azt hiszem 9Frame van és 5 ös alapból és 140Fcr a plafon és ezek között arányosan oszlik ez a Frame) (lényeges változás látható 5 és 9 között kb 4szer gyorsabb) (amiket írtam fent azok közül a Magefist 20% ot ad , a Hoto a fegyver 40% ot, a pajzs 35% és így tovább). és egy bizonyos páncéllal amit Enigmának hívnak. (Bármilyen 3 sockedetes páncélba Jah+Ith+Ber rúnák). és a páncél kap egy akármelyik kaszt által használható teleportációs lehetőséget (+1 Teleport skill).
    Így már rögtön megadtam a választ a sokak által rossznak talált Hammerdinre akit egyedül a kötöttsége miatt oltanak és amiatt hogy lassan varázsol. Megfelelő pánccélban és soksok Fcr el tud úgy teleportálni mint egy sorci.
    (összetettebb a játék mint aminek tűnik,csak időt kell neki adni :D)
    Remélem mindenre adtam választ. :)

    Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

  • wikings2

    őstag

    válasz wikings2 #102 üzenetére

    Körülbelül 10 változó van a játékban amire odakell figyelni a felszerelés megválasztásakor. és mivel mindenhol van "legjobb" ezért meglehet ezek között találni a szimpátiát.
    Mondjuk itt vannak a következők
    -ias insreased attack speed sebességeg növelésének aránya
    -frw faster run walk futási/gyalogló sebesség
    -mf (Better Chance to get Magic item) nagyobb esély jobb varázstárgy találatra
    -@ all resist minden resist
    -fcr faster cast rate idéző sebesség növekedésének aránya
    -ed Enhanced Damage bónusz sebzés + aránya
    -edd Enhanced Defense bónusz védelem + aránya
    -mb max block maximum blokkolás (pajzsnál)
    -a 4 resist ugye külön külön
    -és a 4 stat külön

    és még számtalan van...
    természetesen egy íjász amazonnak nem az mf és fcr jére fogunk odafigyelni mert felesleges neki.
    annál inkább az ias és ed mert sebesség és sebzés kell neki rengeteg. az frw itt már csak bónusz , nem árt ha van.
    ezen felül neki elhanyagolható all skill bónusz a tárgyakból(egyedül a passív skillekhez fontos neki, hogy többet védjen jobban fusson és satöbbi) ,főleg ha az más stat rovására menne.
    Nem biztos hogy találunk olyan amulettet (van csak ritka és drága) ami ad all skill bónuszt és ias t is. ,de ha van azt választjuk értelem szerűen.
    :P

    Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

  • wikings2

    őstag

    válasz frame>24 #106 üzenetére

    Igazából polearm class szóval akár egy hell fokozatú polearm ba is mehet:) (azok meg a mercnek ilyen 2k-10k sebzést adnak. ami nem rossz :D
    ,de ugye persze ez a merc statjaitól függ hogy mit tehetünk a kezébe.

    tdd587:az a baj csak ezzel a felvetéssel, hogy nagyon is igaz :) Sajnos van ez a része, hogy a többször játszhatóság érdekében ez, hogy egy komplett kis kerek dolog legyen, sajnos a kerek dologból lejjebb kell venni annyira ,hogy ez már ilyen dogokban nyilvánul meg amiket felsoroltál.
    De, minden mmorpg nek ez a hibája, az mmorpg k erre épülnek (MUonline féle reset rendszer, WoW és társai féle partyrendszer és bossraid, és még sorolhatnám, mindegyikben az a fontos hogy minél nagyobb szint és minél jobb, véletlenszerűen eső item szerzés.)
    Nem véletlen vagyok Runescape rajongó de ez már más tészta és nem ide való :)
    Sajnos ilyen dolgokban inkább a dolgózó ember a végcél aki szinte mondható hogy "függő lesz" a versenyszellemtől és attól hogy mások felett diadalmaskodjon egy tárgy megszerzése által.
    Nekem ezzel semmi problémám nincs mivel mmorpg ket is imádom ,de azért néha jó kibújni a monoton fejlődésből és végigtolni egy kemény sztorival megáldott Dead Space, Gothic, vagy Dark Messiah ot :D

    Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

Új hozzászólás Aktív témák