Új hozzászólás Aktív témák

  • KROK640

    veterán

    válasz hcl #83987 üzenetére

    Nekem szerencsém volt, összetudtam hozni a melót meg a sulit egymás mellett. :) Néha nagyon rossz volt, de ment azért.

    MI??? hogy én a 630-as Lumiát 20 ezerre becseréljem??? Kizárt dolog! Ezt még Cipruson vettem! Eredeti origi Angol/Görög telefon, ráadásul a doboza és minden papírja is megvan. Emellett még megvigyázott (csak a hátsó burkolata van összetörve, a képernyő hibátlan) és szeretett is. Mindamellett ilyet már nem veszel akárhol. Tovább növeli az értékét, hogy személyesen KROK használta. :D Szóval 200 ezerért elgondolkodnék...

    (na meg ugye ok, hogy 20-at levonnak az új teló árából, de akkor is ki kell tokoljak egy új telót, amire semmi szükségem, mivel jelenleg is kettő van. A sony Z2, meg a Honor V20 - ezutóbbi a legpöpecebb telefon amihez valaha szerencsém volt, márpedig elég sokhoz volt szerencsém mivel évekig telefonos boltban dolgoztam)

    Nyilván arról szólt, hogy egyáltalán ne kelljen adjon, ha meg mégis akkor olyan árat kér érte amennyiért az egész szekérnyit odaadhatta volna.

    Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

Új hozzászólás Aktív témák