Új hozzászólás Aktív témák

  • Chaser

    titán

    válasz hcl #70498 üzenetére

    kizárt dolog mert nem tudom ( :

    Astroboy
    hö? rád uszítom, halálra nyal osztán' nézhetsz :d

    westcoastog
    másik heppem a kis méret/térfogat
    nálam ez a "célállomás"
    úgy látszik összejön amit terveztem, paks kedvencét nyilván nem kell ilyenbe rakni, ezért sem opció egy rx570 - hiába szereti a gyuri bácsi és én is -
    szkájet' kaze flex ventiket ajánlom, 400rpm-en nem hallom őket már 10-20cm-ről, nem is drágák ahhoz képest, 4e ft körül a pwm, 3e körül a dc verziók
    bq ventidből mid van? ott pl a pure wings nem nagy eresztés, silent wings2 volt az igazi, de azt már nem kapni, silent wing3 motorjainak van valami hülye csipogása, engem zavart egy kicsit

    hülyét kapok azoktól az "emberektől", akik úgy gondolják itt mindenki azért van, hogy nekik legyen a személyes helpdeskjük
    rámír a tag tegnap, venne olyan kártyát amit én, mondjak már meg ezt azt, mert lehet át se veszi, jó, elmondom
    de kérdez-kérdez-kérdez..leállítom, fórumban kérdezgessen
    ma megint ír, leállítom
    látom topikban köpköd, nem voltak képesek hw info képet adni, super positiont letölteni, stbstb, pedig még linket is adott hozzá, elküldtem a pH@szba, oszt' még neki állt feljebb :C már kitakarították
    jelzőt nem mondok rá, világűrig bannolnának egy ********** miatt
    pofám nem lenne ismeretlenre ráírni hogy a nyomorommal zaklassam, "ismerősnek" válaszolok, szökőévente én is ráírok olyanra akit "ismerek" ha sos dolog van, de ennek a ***********-nak még a nickjét se láttam eddig
    szánalom hogy ilyen "emberek" vannak
    nicket nem mondok, rtx 3070 topikban akit érdekel megtalálja

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Új hozzászólás Aktív témák