Új hozzászólás Aktív témák

  • Chaser

    titán

    válasz davenport #61887 üzenetére

    olyasmi ez mint a 300ft-os 100ml-es kézfertőtlenítő, nemrég 850ft-ért tudtam venni pár darabot, pár nappal később ugyanaz ugyanott 1600ft volt
    nyilvánvalóan nem a gyár emelte fel az árat, és mivel semő, sem a beszállító nem emelheti ennyire, sem a kisker, ha legközelebb is annyi lesz már emelem is a telefont, többit megbeszélik azzal akire tartozik - akkor még nem tudtam h ezeket a jótét' lelkeket lehet jelenteni -

    szerk:
    azon apró tény felett átsiklottál, hogy _3 havi_ kaucióra röhögnék egy nagyot, feleségül ne vegyem már a kedves tulajt esetleg?:) 2 havi is már bőven elég kauciónak, ha akarok két óra alatt okozok olyan kárt ami 7 számjegyű lesz
    áruld el, ha én bérlek egy lakást, rajtam kívül mért is kellene kulcsa legyen hozzá bárkinek? ha eltűnnek dolgaim és volt a tulajnak kulcsa, elég kellemetlen lenne neki is a továbbiakban
    te ha kiadod a lakásod az azzal jár, h neked oda bejárásod továbbiakban _nincs_ , elpre egyeztetett időpontban van, amikor a bérlő beenged, képzedd' el, nem is egy ember leokézta - természetesen nekem ezért cserébe nincs kifogásom közjegyzői szerződés ellen, tehát ha nem fizetnék bármikor kidobhat -
    olyan esetben majd a biztosító kártalanít, illetve az épülethez tarozó főelzárók erre vannak, amiknek szabadon hozzáférhetőnek kell lenniük, ugyanis senki nem ganatálja neked, hogy miközben te éppen nyaralsz, nem akkor lesz csőtörés, és nem mindenkinek van erre ismerőse h azt figyelgesse
    aki pedig egy 40e ft-ot sem érő ajtót fél esetleges csőtörés miatt, miközben 150e ft-ot akar elkérni /hó bérlésre, azt kiröhögöm, ahogy tettem az említett úriembernél is

    [ Szerkesztve ]

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Új hozzászólás Aktív témák