Új hozzászólás Aktív témák

  • Chaser

    titán

    válasz , #54580 üzenetére

    valószínűleg úgy értette, a balf@sz az aki abban a hiszemben van, ha uv-vel vásárol nem tufják átverni, pedig dehogynem, akár úgyis, h legális, ha hulyekotsog' lennék csak ilyennel gennyesre tudnám magam keresni...:)
    és boltnál is, nem egy mese volt karácsony előtt felbukkanó nimand "webshopkról", akik többi bolt árainak feléért árultak csodafont, tabletet, stb, és lehetett uv-sen vásárolni, egy ruhával kitömött dobozt, mókásabb kivitelezőknél fából kifaragott csodafont az ájfon' helyett ( :

    napokban eladtam 25db hdd-t, 50e ft értékben, személyes átvéttel, bedobozoltam itthon, kartonragasztóval átkötöttem, osztán' találkoztunk, a vevő ki se akarta bontani a dobozt, mondtam neki ha nem teszteli legalább számolja meg - hirdetésben írtam semmilyen gar nincs, átvétkor tesztelhető, én teseltem, hibátlanok, de tesztelhetőek is nyugodtan -, de nem számolta, ki se bontotta a dobozt és fizetett, mondván csillió' éve itt vagyok mint ő is, nem gondolja h én akarom átverni

    nem telt el 10 perc, csörög a csodafon, az xbox után érdeklődik egy srác, és rákérdez a hirdetésben leírt részre, h próbálni csak nyilvános helyen lehet hozott monitorral ( : elmondtam igen, vonatkozik mindenkire, hirdetésben ott a link régi értékelésekre, újakra, meg lehet nézni hány éve vagyok itt, egyébként most adtam el egy doboz hdd-t az xbox árának feléért és meg se nézte a vevő, de nem kell elhinni, hozza a monitort ha neki úgy jobb, a bolti és ms garis xboxhoz:) amit egyébként már el tudtam volna adni, ha már felhívott elmondom h tápot cserélt benne az ms, volt vevőm volt rá kb egy hónapja, én hetek óta be se kapcsoltam, de vevő miatt megnéztem és akkor kiderült megmakkant, én meg voltam olyan kotsog' h nem adtam így el neki, pedig simán mondhattam volna h nálam jó volt, ott a gar, intézze, de nem úgy tettem

    szóval vki tudja mi a referencia, más meg egyszerűen nem tudja kezelni/értelmezni, az egészséges parán bőven túl megy, igaz ez postázós mókánál is oda-vissza

    egyébként régebben rengeteget postáztam, bőven 1000 csomag fölötti tételt, talán egyszer sérült meg egy hűtő, azt viszont ajánlott levélként küldtem, nem csomagoltam be elég alaposan

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Új hozzászólás Aktív témák