Új hozzászólás Aktív témák

  • kenwood

    veterán

    válasz Chaser #43041 üzenetére

    Altalaban azok a regi lapok mennek 5 evesen a bolti ar felett,amikbe "ingyen" kapsz i7 procit (1156,1366,2011).
    A konfigot egeszeben nezve altalaban megeri,bar nagy a kockazat,mert a foglalat es a kondik cserejen kivul minden mas hiba gazdasagi totalkar.

    Tudom,senkit nem erdekel,de talaltam TV-t :D
    Miutan atneztem kb. 150 olyan hirdetest,ahol az 5-10 eves 42" LCD 60k, rafutottam egy UE50F6100 Samsungra 70k-ert.

    Pont amit kerestem : nagy kijelzo, elfogadhato ar, semmi smart funkcio,meg wifi sincs.
    Nem is kell,mivel teve mogott allo PC-n minden normalis ,mig az okostvken talalhato appok (youtube,messenger,videolejatszo) pillanatok alatt kikeszitenek. Olyanokrol ,hogy multitasking,inkabb nem is beszelek :D

    Picit feltem is, hogy atveres,meg az elado is megkerdezte a helyszinen, hogy "olcson adom?".
    Gondolom azert,mert par oraval a feladas utan mar a helyszint es az idopontot egyeztettuk.
    Azt mondtam neki,hogy ez a realis ar, azok vannak eltevedve,akik 60-ert hirdetik a 42"-t. Meg a LED is vicc annyiert, mert 90k egy vadiuj 43", de a nyugdijas lcdket ennyiert hirdetni botrany.

    [ Szerkesztve ]

    Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

Új hozzászólás Aktív témák