Új hozzászólás Aktív témák

  • kenwood

    veterán

    Meghalt a tvm,aramot sem vesz fel,javittatni mar nem szeretnem.
    ujat nem szeretnek venni,gondoltam,atnezem az aprot es a jofogast.
    elvarasok :

    - 42"-nal lehetoleg nagyobb
    - csak ismert marka,full noname (navon,technika),vagy torok/kinai rebrand(jvc,sharp,blaupunkt es tsai) kizarva
    - min. 768p
    - led,vagy lcd
    - mivel van kulon tevenezo PC,igy a wifi,okos funkciok abszolut nem erdekelnek

    40-42"- ig meg egesz jo a helyzet,50 tol mar lehet talalni lcdt,60 kornyeken mar led is van.
    felette viszont meg vannak teljesen orulve.
    8-10 eve gyartott,5 eve kifutott modelleket is lehetetlen talalni 90 alatt, pedig picivel 100 felett mar 4K felbontasut veszel boltban,garanciaval

    oke,megertem,hogy egy kozep,vagy felso kategorias belekerult 3-400 ba is 5-10 eve,de egyreszt, akkoriban egy GTX580, vagy egy i7-2600 is 100k felett volt,masreszt nekem nem kell a kozepkategoria se,eleg egy belepo samu-lg-sony-pana, csak legyen 46-50".

    Szerintem az a bajuk az embereknek, hogy amikor megvettek, a 42" felettiek premiumok voltak,es nem fofgjak fel,hogy mostmar ez a hatar 55"-ra nott.
    Csak azt nem ertem,hogy a boltban sem tunik fel nekik,amikor az utodot veszik,hogy mar az 55" is olcsobb,mint anno a 42" ?

    [ Szerkesztve ]

    Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

Új hozzászólás Aktív témák