Új hozzászólás Aktív témák

  • Smiley

    őstag

    válasz KaiotEch #32463 üzenetére

    Jo, de 2,4 benzines "ceges flotta" autot, nem azok az emberek vettek akik evi 5000km mennek. Muterom is ilyen... tavaly szerintem nem ment osszesen 3000-et.

    De ezek a kategorias autok amit ez a Passat is kepviselt anno 15 eve, ez nem ilyen. Mi 4 evesen vettuk 120 000 km-el a jelenlegi ceges A6-ot. Jo ez egy picit magasabb szint mint a Passat volt anno. 3 evig hasznalta az elozo tulaja nemetorszagban, kb 1 evet allt egy kereskedesben, es ugy kerult hozzank, azota 3 ev alatt raktunk bele 220000-at... most olyan 340000 korul van benne es meg csak 7 eves lesz. kb 10 evesen lesz majd atrakva kicsit lazabb hasznalatra, de akkor mar boven 600000 felett lesz benne. Csak ugye ez a hulye magyar hozzaallas, hogy 200000 felett mar csak szar autok vannak. Semmi bajuk ezeknek az autoknak, csak ugye nem a szervizen kellene sporolni, es akkor kb a vilagbol kimennek. Mert a magyar parasztnak amugy kell a premium auto, de evente 2 millat mar nem tud/akar rakolteni, hogy az is maradjon. Pontosan ezert nez ki az osszes ilyen 300000-nel ugy mint egy darab sz@r. Aki eddig beult ebbe az Audiba, nem akarta elhinni, hogy ennyire egyben van ilyen hasznalat mellett. Konkretan olyan mint ha uj lenne, pedig van gyilkolva rendesen, nem azert lett veve, hogy a nemet palyan 130-al menjunk vele. A Quattro hajtas miatt kb 1,5 szezon alatt megeszi az osszes gumit, 50000-nel tobbet nem birnak a fekek, olajcsere 20000-kent, a jo pesti meg a balkani utak, folyamatosan verik szet a futomuvet. Szoval draga muszer ez, cserebe viszont tudja azt teljesiteni amire terveztek, tehat hogy ejjel-nappal menjen vele az ember, es mindezt kenyelmesen gyorsan es biztonsagosan, csak ugye ennek ara van.

    Imadok vele menni, de nekem maganszemelykent soha nem kellene ilyen. A sajat 18 eves vectra-ra meg evi 100e-t se kell kolteni az atlagos evi 25000 km futas mellett. Ha meg menthetetlen lesz, akkor meg valami takarekos konnyen karban tarthato auto lesz az utodja.

    Én mondol, Maga mondol, Én mondol. Így kell normál beszélgetni...

Új hozzászólás Aktív témák