Új hozzászólás Aktív témák

  • wolfman

    veterán

    Ember árul Genius SP-HF 3000A hangfalat 20.000Ft-ért. Mondom neki, hogy utolsó boltból kihozható ára garanciával ugye 14.000Ft volt, én most adok érte 10eFt-ot. Felhív, hogy hát nemár, ő annyiért nem adja, mert nagyon jó állapotban van. Mondom letakarítani, szépen visszacsomagolni én is meg tudom csinálni, csak hogy ez nem extra kell legyen hanem alap ha árulok valamit. De hogy megkímélt, mert a gyerek miatt nem is tudták nagyon használni. Mondom, de ha megkímélt is, tényleg ha patent állapot ahogy mondod, mostanra akkor sem ért többet 14-nél és akkor tényleg nagyon jólelkűén adnék annyit, mert gari sincs már rá. De hogy ez pedig nagyon jó cucc és szép állapotban van, ő akkor sem adja lejjebb. Akkor jó árusítást továbbra is, valószínűleg te most ezzel egy roppant ostoba vevőt keresel, de ha meggondolnád magad, jelentkezz szívesen veszem hívásod, heló.
    Eszméletlen. Meg mostanság 2.0 hangfalakat keresek, hihetetlen hogy értéktelen hulladékokért bolti árat várnak. Olyan hangfalak, hogy miután lecseréltem, inkább kukázom vagy ingyen odaadom, de nem 20eFt-okért akarom továbbadni.

    [ Szerkesztve ]

    „Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

Új hozzászólás Aktív témák