Új hozzászólás Aktív témák

  • Chaser

    titán

    válasz bitpork #17650 üzenetére

    ez régen itt így ment, sok vga-t vetem hasonló áron és pár hónaposan mint a tegnapit, ha meguntam pár hét után uo. áron ment tovább, erről szólt a hwapró
    de le is vezethetném...szimpla matek
    ne nézzük azt, hogy valaki vissza tudja igényelni az áfát
    csak nézzük azt h valami új, 3 év garanciával
    a garancia szerves része az árnak
    na most akinek nem számít a garancia, mert ugye semmi nem romolhat el annak biztos nagy buli 80k-ért 1 év garis vga-t venni, sokszor kukutyinfalvai boltból, ami lehet már rég meg is szűnt
    akinek számít a pénze, az meg nem fogja 20k-ért eldobni a két év garanciát, ha még azt se nézi h újan kapná meg egy huszassal többért, nem barmolták biztos, nem sz@r táp volt alatta, stb
    mégegyszer...régen itt ilyen árak voltak
    részemről meg lesz@rom, felőlem megveheti bárki a 100k-s vga-t is 90-ért próbagarral, nem az én bajom...:)
    ha olyasmiről beszélnék, aminél nem számít a garancia, mert nem tud meghibásodni, legyen pl az egy bútor, ami újszerű, ott oké, hogy akár egy 20-assal olcsóbban megveszi az ember...de a vga nagyon nem olyan kategória, tömegtermelés van már prémium és business vonalon is, nemhogy konzumernél
    de részemről ezt tényleg befejeztem, nekem nem rosszabb ha valaki másképp van vele, neki idővel lehet az lesz:D

    Gyuri27 36 hónap gar van feltüntetve a számlán, direkt rákérdeztem 24+12 okosság-e:D :R meg is néztem, annyi, nem volt ferdítés v mellébeszélés

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Új hozzászólás Aktív témák