Új hozzászólás Aktív témák

  • cskamacska

    addikt

    válasz proci985 #1145 üzenetére

    Ha belegondolsz, mára minden ami S775-höz kapcsolódik már erősen túlárazottá vált, bár az alacsonyabb kategóriások dolgok(kissebb kétmagosok, nem túl extra lapok) még szolídabb árcímkével rendelkeznek. :)
    Ennek a lapnak is szép az ára, de a bele való erősebb négymagos prociké még inkább el van szállva(Tualatin szagot érzek a levegőben ;] ), 50-60 ezer forint mellé még épp nem várnak természetbeni juttatást, hogy kegyeskednek megválni rendkívüli processzoruktól. :))
    DDR2 árak is szépen felmentek, ennek biztos nagyon örülnek régebbi AM2/2+ gépek tulajai, ahol egyébként is a zolcsóság volt a csáberő az AM3 gőzhenger mellett.

    Egyébként érdekes, hogy a kétmagos SB procit felhoztad alternatívának, én épp amiatt váltottam PII X4-re mondjuk i3 helyett(persze az sem segített, hogy i3 félkonfigot a beszerzett sufnituning B55 másfélszereséért kaptam volna csak), mert a kiszemelt játék, a Planetside 2 zabálja a magokat, simán jobban teljesít 4 magos procin, mint 2 magoson akármilyen HT-vel, ugyanez a játék képes jobban futni X6-on, mint 4 magos procikon, és valamilyen őrült ok miatt legjobban 4 magos(8 modulos) Bulldozert látszik szeretni a legjobban, amivel alapból úgy teljesít, mint a szénné húzott SB/IB Core procikkal.

    "Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

Új hozzászólás Aktív témák